Książę William na United for Wildlife Launch at Google / Królowa i Książę Yorku na The Technology Sector / Hrabina Sophie na The Royal Cornwall Show.

www.zimbio.com
Dzisiaj Książę William uczestniczył w United for Wildlife Launch at Google w Londynie wraz z Davidem Beckhamem. Oboje biorą udział w Whose Side Are You On - kampanii, która będzie korzystać z mediów społecznych w celu promowania walki z kłusownictwem. Książę wygłosił także krótkie przemówienie w którym mówił o tym jak kwitnie nielegalny handel dzikimi zwierzętami i jakie są tego fatalne skutki.
www.zimbio.com
 * * * * * * *
Dzisiaj Królowa i Książę Yorku w Pałacu Buckingham udali się na The Technology Sector, gdzie mieli okazję porozmawiać z twórcami nowych technologii, pasjonatami i zobaczyć lub spytać co do czego służy lub jak zostało zrobione :)
www.twitter.com
www.instagram.com
 * * * * * * *
Hrabina Sophie w ciągu ostatnich dni pojawiła się na The Royal Cornwall Show. Poznała tam m.in hodowców bydła i owiec, zobaczyła nowe gatunki roślin, a także była zainteresowana uprawą roślin.
www.twitter.com
www.pinterest.com
 Jutro Książę Edynburga obchodzi 93 urodziny, dlatego z tej okazji pojawi się specjalna notka! :)

4 komentarze

 1. Czekam w takim razie na notkę specjalną.:)
  William był kiedyś taki przystojny, a teraz robi się taki mocno Karolowaty.:( Ech...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiek robi swoje :-P wlosy wypadaja...ale i tak wg mnie jest przystojnieszy niz Harry :-)

   Usuń
 2. czasami królowa, zresztą jak i inni Windsorowie, musi chodzić na takie wystawy, które kompletnie ją nie interesują, a mimo wszystko musi udawać, że jest to ciekawe i interesujące.... pewnie jest to trochę męczące dla niej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno...szczegolnie, ze ogolnie kobiety nie interesuja sie nowinkami technicznymi :-)

   Usuń