Książę William na Horse Guards Parade / Księżna Camilla na spotkaniu z Angeliną Jolie / Książę Karol na Garden Party / Książę Edynburga w Niemczech.

www.express.co.uk
Wczoraj Książę William w czarnym surducie jako Pułkownik Gwardii Irlandzkiej był obecny na Horse Guards Parade.
,,Z roku na rok ta wspaniała impreza prezentuje umiejętności i profesjonalizm naszych muzyków wojskowych, wzmacniając tradycję i dziedzictwo na które my jako naród jesteśmy dumni i mogą nam tego zazdrościć na całym świecie. Jest mi szczególnie miło powitać naszych przyjaciół z Kanady i Francji”.
www.hellomagazine.com
www.hellomagazine.com
Niedawno udostępniłam Wam na blogu postacie księżnych zrobione z klocków LEGO, a tym razem pojawiło się coś zupełnie innego!
Z okazji Dnia Ojca w Anglii powstał portret Księcia Williama i małego Georga z czekoladek Toblerone! Został on stworzony przez artystkę Michelle Wibow
Na mnie zrobiło to niesamowite wrażenie :)
www.tumblr.com
www.tumblr.com
* * * * * * *
Camilla, księżna Kornwalii spotkała się wczoraj ze słynną aktorką Angeliną Jolie w Clarence House aby porozmawiać o kampanii przeciwko przemocy seksualnej.
www.tumblr.com
www.zimbio.com

* * * * * * *
Książę Karol - prezes Brytyjskiego Czerwonego Krzyża, a także księżniczka Alexandra pojawili się na wczorajszym Garden Party w Pałacu Bickingham.
www.zimbio.com
Spotkali się tam z zaproszonymi gośćmi, a w tym m.in. z grupą tańca afrykańskiego, która miała okazję zaprezentować swój występ.
www.zimbio.com
www.zimbio.com

* * * * * * *
Książę Edynburga z okazji Campaign Medals odwiedził Niemcy, a dokładniej Fallingbostel.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Rozmawiał z żołnierzami 4. batalionu Royal Regiment of Scotland, a także z ich rodzinami.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Jutro w Wielkiej Brytaniii ważne wydarzenie: Trooping The Colour – parada na cześć Królowej z okazji jej urodzin, które tak naprawdę ma w kwietniu :)
Będziemy mieli okazję zobaczyć prawie całą rodzinę królewską, a panie zapewne zaprezentują się w nowych stylizacjach. Co wybiorą? Zobaczymy jutro :)

2 komentarze