Aktualizacja: Królowa z mężem w Szkocji / Ostatni dzień Księcia Harry'ego w Chile / Hrabina Sophie na meczu tenisa w Wimbledonie.

www.zimbio.com
Królowa wraz z Księciem Filipem uczestniczyła dzisiaj w uroczystości the Keys z 2 Batalionem Królewskiego Pułku Szkocji jako Straży Honorowej w Pałacu Holyroodhouse.
www.zimbio.com
Elżbieta II i Książę Filip będą w Szkocji do końca tygodnia, gdzie odbędą kilka oficjalnych wizyt.
* * * * *
www.zimbio.com
Wczoraj Książę odwiedził Fundację Amigos de Jesus, która zajmuje się opieką dzieci z upośledzeniem umysłowym i fizycznym. Harry uczestniczył w zajęciach i zabawach, a nawet zatańczył z dziećmi do piosenki Katy Perry! :)
www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk
Jak widać poniżej, trzyletnia Eileen Rivero była bardzo wdzięczna i dała Harry'emu buziaka w policzek :) Mało kto miał taką okazję i odwagę ;)
www.twitter.com
W pewnym momencie Książę został poproszony o krótkie przemówienie, ale zanim zdążył wziąć mikrofon to dziewczynka złapała go od niego i biegała z nim wokół ogrodu. Kiedy w końcu udało mu się go odzyskać: ,,Jeśli będę mieć możliwość powiedzieć kilka słów ..." - zażartował i dodał, że wszystko co robią opiekunowie tych dzieci jest niesamowite.
www.zimbio.com
* * *
 
 
* * *
Ostatnim spotkaniem w Chile była wizyta na zewnątrz centrum aktywności u podnóża Andów, gdzie Książę dołączył do grupy dzieci, które wykonywały ćwiczenia dla początkujących na motocyklach.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
W trakcie oglądania pokazów Harry miał okazję poznać z bliska karłowatego, afrykańskiego jeża albinosa :)
www.zimbio.com
* * * * *
Dzisiaj Hrabina Sophie pojawiła się na meczu Alize Cornet przeciwko Eugenie Bouchard na korcie centralnym w Wimbledonie.     

9 komentarzy

 1. on jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mimo że z natury jest szalony i nieraz wywołał w rodzinie jakiś skandal, to coraz bardziej przekonuje się do tego, że byłby bardzo dobrym królem:) nawet nie wiem, czy nie lepszym od Williama ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy lepszym to nie wiem, bo każdy z nich jest inny :)
  William jako następca tronu od samego początku był przygotowywany do tej roli, no i na pewno jest mniej otwarty i zabawny niż Harry :)
  Harry przypomina mi często bardzo Dianę kiedy bawi się, śmieje i żartuje np. z dziećmi i nie stwarza między nikim takiego dystansu jak William :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. William z Harrym pod względem charakterów i takiego sposobu bycia przypominają mi Elżbietę i jej siostrę Małgorzatę. William poważny jak babcia, a Harry szalony jak ciocia Margo ;)

   Usuń
  2. Bo Williamowi nie wypada jako przyszłemu królowi, a Harry...wie, że jest bratem i daleko mu już do tronu to może szaleć, bo i tak mu nikt nic nie powie :P

   Usuń
  3. I żeby Harremu trafiła się dziewczyna - ładna, mądra, wykształcona i równie szalona co on :D super by było! ;D

   Usuń
  4. Uwierzcie, że też bym chciała w końcu widzieć obok niego fajną dziewczynę, a potem żonę :)

   Usuń