Księżna Kate w Greenwich / Garden Party w Pałacu Buckingham / Książę Harry Odeon Leicester Square / Hrabia i Hrabina Wessex w Somerset.

www.zimbio.com
Wczoraj Księżna Catherine  uczestniczyła w inauguracji Pucharu Ameryki w National Maritime Museum w Greenwich. Rozmawiała tam przede wszystkim z czterokrotnym, złotym medalistą olimpijskim – Sir’em Benem Ainslie.
www.zimbio.com
Księżna spotkała zwolenników, załogę i projektantów łodzi. By wygrać Puchar Ameryki i rozwijać umiejętności w projektowaniu,Wielka Brytania potrzebuje w sumie aż 100 milionów funtów! Wizyta Kate ma ,,promować” i pomóc w zdobyciu pieniędzy na osiągnięcie celu czyli wymarzonego Pucharu :)
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Po południu Księżna zrobiła niespodziankę swoją obecnością na Garden Party w Pałacu Buckingham z okazji 93 urodzin Księcia Filipa. Nie zabrakło oczywiście obecności Królowej, a pojawiła się także Księżniczka Anna i Eugenia.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
www.zimbio.com
* * * * * * *
Wieczorem Książę Harry pojawił się na 50-leciu premierowego pokazu Zulu w Odeon Leicester Square. Tłum mieszkańców bardzo chciał zobaczyć Księcia, a niektórzy z nich ze szczęscia aż się na niego ,,rzucili” :)
www.zimbio.com
Przywitał się także z ,,maskotką” 3 batalionu Royal Welsh – kozą Jacko Jackson :)
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Lord Ashcroft pokazał Harry’emu także medale za udział w bitwie pod Drift Rorke:
www.zimbio.com
* * * * * * *
Wieczorem na Gali Sztuki w Londynie w Kensington Gardens pojawiła się Księżniczka Eugenia wraz z mamą Księżną Yorku. Na gali obecna była także ex dziewczyna Księcia Harry’ego - Cressida Bonas oraz przyjaciele Guy Pelly z żoną Lizzie Wilson.
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
* * * * * * *
 W ciągu ostatnich dni Hrabia i Hrabina Wessex odwiedzili Somerset, gdzie oficjalnie otworzyli nowy szpital Bridgwater. Zobaczyli także wrzosowiska po ostatniej katastrofalnej powodzi aby dowiedzieć się, co zostało już zrobione, a co trzeba wyremontować i jak można im pomóc.
www.twitter.com
www.twitter.com
Następnie otworzyli nowy budynek Cider Myrtle Farm w Sandford. Thatchers Cydr rozpoczęła produkcję cydru w 1904 roku i do tej pory wykorzystują one wiele odmian jabłek, a także przetwarzają inne owoce do Pear Cider.
Na miejscu spotkali się z pracownikami, a prezes firmy - John Thatcher poszedł na spacer po sadach z Hrabią i Hrabiną i wyjaśnił im, w jaki sposób nowy kombajn został zaprojektowany do ochrony jabłek podczas zbioru aby utrzymać ich jakość.
:) / www.twitter.com
www.twitter.com
Potem Hrabia Wessex odwiedził Burnham-On-Sea Area Rescue Boat Rescue Centre Marine, gdzie spotkał członków załogi, wolontariuszy i mógł zobaczyć dwa ratownicze poduszkowce.
W tym samym czasie Sophie odwiedziła Centrum Yoxter Cadet Training, a także oficjalnie otworzyła dom opieki Greenhill House w Cheddar.
www.twitter.com
* * * * * * *
Udostępniono wczoraj także zdjęcia z figurkami LEGO, które znajdują się w Legolandzie w Windsorze. Zrobiono je na wzór Królowej, Księżnej Camilii, Księżnej Kate, a także Księżniczki Beatrice, Eugenii, Zary i nawet Carole Middleton :)
Ciekawostką jest, że mają one markowe kapelusze marki Rachel Trevor – Morgan.
www.zimbio.com
www.zimbio.com

5 komentarzy

 1. Może się czepiam, ale chyba Cressida na dobre zakończyła swój związek z Harry'm. Wyglądała świetnie, ale te odkryte plecy raczej nie przysporzą jej sympatii Królowej.
  Figurki LEGO są świetne. Ale jak tu rozpoznać kto jest kim?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegolnie, ze tego co czytalam Cressida dostala glowna role w jakims teatrze/przedstawieniu...wybrala po prostu rozwoj kariery niz bycie Ksiezna ;-)
   Co do figurek Lego: od gory (na balkonie palacu) jest Camilla, Krolowa i Kate. Na dole od lewej Beatrice, Eugenia, potem chyba Zara i Carole Middleton :-)

   Usuń
 2. Chyba do końca nie wiadomo, dlaczego Harry i Cressida się rozstali. Może nie chodziło o jej karierę, może po prostu do siebie nie pasowali.

  OdpowiedzUsuń
 3. pałac Buckingham z tych klocków z daleka wygląda jak prawdziwy :) ktoś się musiał nieźle napracować, aby zrobić takie coś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet brama jest dokładnie zrobiona...ja jestem pełna podziwu :)

   Usuń