Kim jest Lady Amelia Windsor?

www.dailymail.co.uk

Ostatnio w mediach brytyjskich jak i polskich często mówi się o Lady Amelii Windsor. Większość z Was zapewne teraz pomyśli sobie - kim ona właściwie jest? Amelia to córka George'a Windsora i Sylvany Tomaselli, a także wnuczka księcia Edwarda z Kentu.
Jako druga z rodziny królewskiej postanowiła pojawić się na okładce kwietniowego magazynu ,,Tatler" (pierwszą osobą była księżniczka Eugenia). Czyżby 21-letnia arystokratka chciała rozpocząć karierę modelki? 

www.dailymail.co.uk
Bal Debiutantek / www.pinterest.com / www.tumblr.com
www.twitter.com / www.tumblr.com

W listopadzie 2013 roku była obecna na paryskim Balu Debiutantek, gdzie założyła piękną sukienkę Elie Saab. Uczestniczyła także w sesji zdjęciowej autorstwa Charles'a Fréger. Amelia chciałaby pracować w modzie (najlepiej w Paryżu), gdzie odbyła tygodniowy staż w Chanel: ,,To było jedno z najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałam". Co mówi sama o sobie? ,,Teatr to przede wszystkim pasja. Jest jedną z moich wielkich miłości. Wcielanie się w inną osobę jest bardzo fascynujące".

Jak Wam się podoba młodziutka Amelia?

9 komentarzy

 1. Bardzo fajnie, że o niej napisałaś. A czy mogłabyś w przyszłości pisać notki o członkach BRK z dalszej strony? Według mnie to ciekawe. A ty jak sądzisz? Czy myślałaś o takich notkach? Bardzo podobał mi się post o Marinie Mowatt i fajnie byłoby gdyby z tego powstała jakaś seria. Co o tym sądzisz i co sądzą czytelnicy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to w propozycjach i pamiętam o tym. Staram się, choć czasu nie zawsze jest dużo ;) Na pewno będę pisać o członkach z dalszej strony RK :)

   Usuń
 2. jak dla mnie urodą nie grzeszy, ale życzę jej powodzenia. swoją drogą przepiękna jest ta suknia, którą miała na sobie na balu debiutantek i tak ostatnia - granatowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą w 100%.;) Suknie są piękne, zaś Amelia ma co najwyżej niepokojącą urodę. Na pewno nie jest klasyczną pięknością.

   Usuń
 3. Ładna, przyjemna twarz, ale modelką nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,19722785.html?i=0&bo=1 akurat napisali o tym dzisiaj, kiedy Ty zrobiłas o tym post wczoraj.... Ktoś tu obserwuje bloga chyba ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.pudelek.pl/artykul/89846/nowa_gwiazda_brytyjskiej_monarchii_20-letnia_amelia_windsor_zdjecia/ przepraszam pudelek był pierwszy
   ; P

   Usuń
  2. Pierwsze artykuły na jej temat widziałam w angielskiej prasie i to z ich pism nasze portale mają ,,swoje" informacje ;)

   Usuń
 5. Nowe zdjecia rodzinki cambridge

  OdpowiedzUsuń