Aktualizacja: Królowa z mężem i Księciem Edwardem na nabożeństwie Solemn Drumhead w Royal Hospital Chelsea / Książę Harry w Valpariso.

www.zimbio.com
Królowa wraz z mężem, Książę Edward, Książę Kentu i Księżniczka Aleksandra wzięli dzisiaj udział w nabożeństwie Solemn Drumhead w Royal Hospital Chelsea ku pamięci tych, którzy zginęli podczas I Wojny Światowej.
www.zimbio.com
W kaplicy oglądnęli także księgę ,,Krok do przodu", w której znajduje się spis wolontariuszy i rezerwistów wojskowych z Greater London 1908-2014 r.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
* * * * *
Książę Harry spotkał się dzisiaj ze strażakami z Valpariso, którzy pomagali w ugaszeniu pożaru lasów i miasta w kwietniu tego roku.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Spotkał się także na herbacie z mieszkańcami, którzy pokazali mu zniszczenia domów po pożarze w jednej z najbiedniejszych dzielnic miasta.
www.zimbio.com
www.zimbio.com

4 komentarze

 1. ostatnio widziałam takie słodkie zdjęcie (twitter albo instagram) Harry'ego z jakimś małym dzieckiem, które trzymał na rękach i które się śmiało z tego powodu, a pod spodem podpis: 'mogę go zabrać do domu?' :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie musiało być słodkie. Swoją drogą dziwne, że nie rozpętała się kampania hejterska z powodu tego podpisu. Że to rasizm, przedmiotowe traktowanie człowieka czy coś podobnego.:/
   Niesamowita jest ilość odznaczeń, które ma na sobie Filip. Wręcz się nie mieszczą na jego piersi.

   Usuń
 2. Zapewne chodzi o to zdjęcie:
  http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Prince+Harry+Prince+Harry+Visits+Chile+Day+Y5mqnTRl5Rux.jpg
  Ale z tym podpisem to nie widziałam :)
  Też zauważyłam ile Filip ma odznaczeń, ale lepiej by to wyglądało jakby miał je w 2 rzędach, ale nie wiem czy tak można ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, to to zdjęcie :) tylko właśnie widziałam na twitterze albo instagramie z tym podpisem :)

   Usuń