1 urodziny księcia Georga / 2 dzień księcia Karola i Camilii w Szkocji.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Wczoraj wieczorem udostępniono 2 kolejne zdjęcia Georga z rodzicami z okazji jego 1 urodzin! Z tej okazji dzisiaj w Pałacu Kensington Kate i William zorganizowali rodzinne przyjęcie na którym pojawiła się Królowa, książę Harry, księżna i książę Kentu, rodzice Kate, siostra Pippa i brat James, Zara z mężem oraz rodzice chrzestni Georga. Zabrakło tylko dziadka - księcia Karola i Camilli, którzy są w Szkocji.
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Wcześniej (ok. 11:00) księżna przyjechała z nianią, Georg'iem i ochroniarzem do Pałacu Buckingham aby książę Filip mógł osobiście zobaczyć prawnuka, ponieważ przez oficjalne obowiązki nie mógł dzisiaj uczestniczyć w rodzinnej uroczystości.
www.dailymail.co.uk
 * * * * *
www.dailymail.co.uk
Podczas 2 dnia w Szkocji księżna Camilla odwiedziła piekarnię w Edynburgu, gdzie rozmawiała z pracownikami, spróbowała ciasteczka i zwiedziła produkcję w specjalnym fartuszku i czapce. 
www.dailymail.co.uk
 Następnie udała się na Międzynarodowy Festiwal Mody, gdzie siedziała koło organizatorki -  Anny Fremantle.
www.dailymail.co.uk
 * * *
 * * *
Tymczasem książę Karol odwiedził Glendelvine Estate w Perthshire, gdzie dostał dla Georga zabawkę - wiewiórkę (zagrożony gatunek w UK). Następnie uczestniczył w przyjęciu z okazji 50 rocznicy Scottish Wildlife Trust w zamku Murthly. Rozmawiał tam z weteranami wojennymi, żołnierzami i mieszkańcami.
www.dailymail.co.uk

2 komentarze

  1. myślałam, że może wciekną jakieś zdjęcia z przyjęcia urodzinowego, ale nic nie ma... trochę szkoda ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma szans :P Przyjęcie było w Pałacu Kensington, więc tam ochrony jest mnóstwo, a każdy członek rodziny królewskiej ceni swoją prywatność :)

      Usuń