Aktualizacja: Książę William i Karol w BSAC / Książę William i Harry promują nagrodę dla młodych ludzi.

www.dailymail.co.uk
Książę William został dzisiaj oficjalnie nowym prezesem British Sub-Aqua Club w Londynie! Przejął ,,stery" po swoim ojcu, który był nim przez ostatnie 40 lat :)
BSAC reprezentuje ponad 30.000 płetwonurków i amatorów w całym kraju i składa się z 120 centrów nurkowych.
Na początku spotkania, książę William i książę Karol otrzymali ciepłe przyjęcie na świeżym powietrzu gdzie słuchali przemówień, a William przy okazji dostał małą koszulkę dla Georga :)
www.twitter.com
www.dailymail.co.uk

Z tej wspaniałej okazji Książę postanowił nurkować w basenie, gdzie dołączyły do niego także uczące się dzieci.
,,Cieszymy się ze ścisłej współpracy z Księciem, dzięki któremu możemy zainspirować nową generację młodych płetwonurków i amatorów oraz odkryć nowe możliwości podwodnego świata".
www.twitter.com
Wszystko jest OK :) / www.twitter.com

* * *
O godzinie 16.30 mieliśmy okazję oglądać na YT na żywo relację z Google + Hangout: The Queen's Young Leaders Programme Launch na którym byli obecni Książę William i Książę Harry! Pierwszy raz w historii rodziny królewskiej i Internetu, dzięki uprzejmości Google i Twitter mogła odbyć się taka rozmowa z liderami Commonwealthu w Pałacu Buckingham.
Książę William i Harry chcą promować nową nagrodę dla młodych ludzi, którzy zdobyli jakieś osiągnięcia we własnym lub innych życiu. Laureaci nagrody otrzymają szkolenia, które pomogą im rozwijać swoje umiejętności.
Szukamy właśnie Ciebie! :) / www.twitter.com

Program nagrody został ustanowiony przez Diamentowy Jubileusz Królowej Elżbiety w partnerstwie z Trust, Comic Relief i Royal Commonwealth Society aby uczcić 240 osób (60 rocznie, ponieważ program trwać będzie 4 lata) w wieku od 18 do 29 ze wszystkich 53 krajów Wspólnoty.  Rozmowa trwała niecałe 17 minut podczas której Książę William i Harry zachęcali do wiary w siebie i zgłoszenia się do programu :)

Całość możecie zobaczyć tutaj:  * * *
W przemówieniu do gości, książę Harry powiedział: ,,Świat jest teraz bardziej związany niż kiedykolwiek dzięki Internetowi i mediach społecznościowych, które są częścią naszego codziennego życia i fundamentalnie zmieniły sposób komunikowania się. W rezultacie, młodzi liderzy mają dzisiaj największą szansę aby dotrzeć do wszystkich i wpłynąć na zmiany w skali globalnej."  

William: ,,Każdy jest wyjątkowy pod wieloma względami, a jednak wszyscy liderzy posiadają tę samą wiarę w poprawę jakości życia ludzi wokół nich. Gdzie inni widzą problemy, oni widzą szansę! Uwierz w siebie - masz dużo więcej do powiedzenia, niż myślisz!"  
 
 

3 komentarze

 1. śmiałabym się jakby William w pewnym momencie pociągnął Karola, który kucnął przy basenie i wrzucił go do wody :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że na pewno chciał tak zrobić, ale sytuacja mu tego zabroniła :P Ale w prywatnym domu/basenie pewnie by tak zrobił :)

   Usuń
  2. Zgadzam się. Pewnie nawet prasa potraktowałaby to jak skandal.;)

   Usuń