Książę Harry w Bethnal Green Academy / Książę Karol i Camilla w Edynburgu.

www.zimbio.com
Książę Harry był dzisiaj w Bethnal Green Academy w Londynie, gdzie poznał 60 mistrzów mediów cyfrowych, którzy mają mu pomóc promować Invictus Games poprzez Twittera i Facebooka. Książę wspiera imprezę, która odbędzie się w dniach 10 września i 14 w Parku Olimpijskim, gdzie ok. 400 byłych żołnierzy i kobiet z 14 krajów będzie rywalizować we wszystkich dyscyplinach sportowych.
Harry: ,,Dla mnie i dla brytyjskiego społeczeństwa jest to okazja aby podziękować tym ludziom z całego świata za ich usługi. Słyszymy tylko o tych, którzy umierają, a nigdy nie usłyszysz o tych, co zostali ranni i dzięki nowoczesnej medycynie żyją nadal."
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Książę zdradził, że nienawidzi Twittera: ,,Ja naprawdę bardzo nienawidzę Twittera. To problem dla mnie i mojej rodziny kiedy wszyscy o nas piszą i nie mamy swojej prywatności, w szczególności kiedy odbywamy nieoficjalne wizyty. Myślę, że wszyscy rozumieją o czym mówię." Przyznał się również, że kiedyś miał konto na Facebooku pod pseudonimem Spike Wells ;)
 
* * * * *
www.twitter.com
Książę Karol i Camilla rozpoczęli dzisiaj swoją wizytę w Edynburgu (Szkocja) od spotkania z osobami uczestniczącymi w warsztatach muzyki jazzowej w Edinburgh Napier University Summer Jazz School. Dobrze znany akordeonista - Martynas Levickis z Litwy został poproszony przez księcia o zagranie krótkiego fragmentu tradycyjnej muzyki litewskiej.
www.twitter.com
www.twitter.com
Odwiedzili także Napier Univeristy, a następnie Karol udał się do Dovecot Studios, a Camilla na przyjęcie Scottish Baton Pass Relay zorganizowaną przez Royal Voluntary Service, gdzie mogła m.in. usiąść na motocyklu Clarissa Dickson Wright's :) 
* * *
* * * * *
Księżna Catherine odbędzie swoją pierwszą, solową trasę zagraniczną! Z okazji 50 rocznicy niepodległości w dniach 20 i 21 września w imieniu Królowej odwiedzi Maltę. Ciekawostką jest, że Elżbieta II i książę Filip mieszkali na Malcie prawie 2 lata jako młodzi nowożeńcy, dlatego mają do niej ogromny sentyment :)

3 komentarze

 1. Camilla intrygująco wygląda na tym motocyklu.;)
  Cóż, Twitter, Facebook i inny portal społecznościowy to po prostu nowocześniejszy zamiennik gazet czy telewizji. I tak RK nie miały i nie mają prywatności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Dzięki temu łatwiej też się dowiedzieć i jednoczęsnie wypromować to czym się zajmują i zebrać np. więcej pieniędzy dla jakiejś fundacji :) + i - zawsze będą :)

   Usuń
 2. szkoda, że to nie Elżbieta z Filipem polecą na Maltę. na pewno mają z tego miejsca miłe wspomnienia ;)

  OdpowiedzUsuń