Wizyty księcia Karola i księżnej Camilli / 5 i 6 dzień Commonwealth Games w Glasgow.

Książę Karol i księżna Camilla pojawili się wczoraj na Sandringham Flower Show na który przyjechali bryczką. Para książęca zobaczyła różnorodne ogrody, a także wchodzili do specjalnie przygotowanych namiotów, gdzie znajdowały się wystawy kwiatów.
www.edp24.co.uk
Po południu książę odwiedził muzeum GCHQ Scarborough, gdzie odwiedził Rynek Komunikacji Rządowej z okazji 100 rocznicy najstarszej istniejącej stacji na świecie. 
www.zimbio.com
Natomiast 3 dni temu Karol i Camilla zwiedzili Oakham, gdzie spotkali się z emerytami w domu opieki St John i St Anne, których książę jest patronem. Następnie udali się na rynek, gdzie rozmawiali z mieszkańcami, a także spróbowali lokalnego piwa.
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Później odwiedzili Zamek, gdzie zostali powitani przez personel wojskowy z Kendrew i St Georges Barracks, a także harcerzy i grupę Girl Guide.W związku z tym, że była to pierwsza wizyta księżnej w Oakham, dostała dekoracyjną podkowę na szczęście.  
Na koniec przybyli do Rutland Water, gdzie spotkali się z wolontariuszami Wildlife Trust i zwiedzili rezerwat przyrody.
www.dailymail.co.uk

* * * * *
Hrabia i Hrabina Wessex nadal kibicują wszystkim podczas Igrzysk Wspólnoty Narodu. 5 dnia byli widziani na meczu hokeja: Anglia vs Nowa Zelandia, a później Sophie została zauważona z dziećmi w Glasgow Green Park.
www.twitter.com
www.twitter.com
Książę miał okazję wręczyć medale wygranym w grze w badmintona. Następnego dnia Hrabina z Lady Louise oglądała lekkoatletykę, a w tym czasie książę Edward odwiedził Międzynarodowe Centrum Nadawcze. Następnie pojawił się w centrum informacji Glasgow, które daje porady i pomaga zaplanować ludziom podróż do Igrzysk.

2 komentarze

 1. „Dramat – księżna ma anoreksję” – piszą media na Wyspach /Getty Images

  Księżna Catherine zawsze zachwycała nienagannym wyglądem, ale gdy na początku lipca wzięła udział w jednej z imprez charytatywnych, zamiast zachwytu wzbudziła niepokój. "To skóra i kości!", "Sukienka po prostu na niej wisiała!", komentowała brytyjska prasa. Żona księcia Williama jeszcze nigdy nie była tak szczupła. "Najprawdopodobniej waży 40 kg", ocenia Nadja Murdock, trenerka fitness. Przy wzroście 175 centymetrów to alarmująco mało!


  Czytaj więcej na http://www.styl.pl/raport-show/ludzie/news-pieklo-odchudzania,nId,1477075#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other


  Co się dzieje z Kate? Część osób z jej otoczenia tłumaczy, że księżna jest w ciąży i tak jak podczas poprzedniej cierpi z powodu uporczywych nudności, więc zamiast przytyć, wciąż chudnie. Jednak wiadomo, że niezależnie od tego, Catherine ma obsesję na punkcie szczupłej sylwetki. "Odmawia sobie wszelkich przyjemności i wyeliminowała z diety węglowodany", mówi informator brytyjskiej edycji magazynu "InTouch" i dodaje: "Choć jest już bardzo chuda, codziennie ćwiczy przynajmniej godzinę".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę by cierpiała na anoreksję ;)
   Jest szczupła, a nigdy gruba nie była.

   Usuń