Aktualizacja: Księżna Kate i William na Wimbledonie / Księżna Kate w szkole podstawowej w Londynie / Królowa z mężem w Szkocji / Książę Karol i Camilla w Walii + Inni.

www.dailymail.co.uk
Księżna Catherine i Książę William pojawili się dzisiaj na meczu tenisa Andy Murray vs Grigor Dimitrov na Wimbledonie. Jak widać na zdjęciach obydwoje przeżywali tą rozgrywkę :)

www.dailymail.co.uk
Natomiast rano zostali zauważeni wraz z Georgiem na wystawie The Butterfly w Muzeum Historii Naturalnej.
www.twitter.com
Udostępniono także nowy portret Williama namalowany przez Dan'a Llywelyn Hall. Mnie osobiście kompletnie się nie podoba...a co Wy o nim sądzicie?
www.twitter.com
* * * * *
Wczoraj Księżna Catherine odwiedziła szkołę podstawową Najświętszego Sakramentu w Londynie aby zobaczyć postęp projektu M-Pact Plus.
Projekt ten ma na celu dawać wsparcie uczniom, których rodzice nadużywają alkoholu lub narkotyków, a finansowany jest przez Fundację Królewską Księcia i Księżnej Cambridge oraz Księcia Harry’ego. Wspomagają również Place2Be (Księżna jest ich patronką) oraz Comic Relief, któremu przewodzi słynny komik – John Bishop.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Kate rozmawiała z uczniami, a także spotkała się z koordynatorami projektu i dyrektorem szkoły. Podczas prywatnej rozmowy omówili postępy programu, a następnie odbyli 1,5h sesję psychologiczną.
www.zimbio.com
Na koniec wizyty Księżna dostała od dziewczynki obraz a’la Picasso na którym znajduje się ona i Książę George :) Ciekawe czy go gdzieś powiesi?
www.zimbio.com
* * *
* * * * *
Królowa przyjęła wczoraj na prywatnej audiencji Pierwszego Ministra Szkocji - Alexa Samondema, a także Marszałka Parlamentu Szkockiego - Tricię Marwick.
www.zimbio.com
Po południu Elżbieta II wraz z mężem udała się na Garden Party w Pałacu Holyroodhouse, na którym było ok. 8 000 gości!
www.zimbio.com
Udostępniono wczoraj kolejny portret Królowej, tym razem zrobiony przez szkockiego fotografa - Harry'ego Bensona w Pałacu Bickingham. Warto zwrócić uwagę na broszkę Elżbiety II, która jest diamentowa i posiada osty czyli godło Szkocji :)
www.dailymail.co.uk
* * * * *
Tygodniowa wizyta Księcia Karola i Camilli w Walii rozpoczęła się od Carmarthenshire i Pembrokeshire. Karol odwiedził Cnwd Food Company w Cross Hands, gdzie pokano mu jak wędzić ryby, a także miał okazję zobaczyć tradycyjne łodzie rybackie Walii - coracles.
www.princeofwales.gov.uk
Następnie udał się do Caws Cenarth Cheese w Boncath, gdzie rozmawiał z właścicielem - Carwyn'em Adamsem, który podarował mu 2,6kg sera Golden Cenarth wykonanego w księstwie Cider. Podczas swojej wizyty w zakładzie, który produkuje ok. 100 ton sera dziennie Książę zatrzymał się, kiedy zobaczył duże zdjęcie w centrum dla zwiedzających. Przedstawiało ono babcię obecnego właściciela - Thelmę Adams, ubraną jak Kleopatra i do tego siedzącą w wannie mleka, którą podobno Karol był zachwycony :)
www.princeofwales.gov.uk
Wczoraj swoje wizyty rozpoczęli od miejscowości Llantwit Major, gdzie przywitało ich mnóstwo mieszkańców. Zobaczyli tam odnowioną Kaplicę Kościoła Św. Illtud, gdzie znajdują się stare (mają 1000 lat!) celtyckie krzyże.
www.instagram.com
Po południu Książę odwiedził fabrykę SONY, która właśnie świętuje swoje 40-lecie.
www.zimbio.com
www.zimbio.com

* * *
 * * *
Wieczorem w miejscowości Llwynywermod pojawili się na uroczystości z okazji 100 rocznicy urodzin poety Dylana Thomasa.
www.instagram.com
* * * * *
Książę Harry wspiera angielską, kobiecą drużynę rugby, która będzie walczyła w Paryżu w sierpniu na The Women's Rugby World Cup. Zobaczcie sami :  
 

* * * * *
Wczoraj Księżniczka Beatrice i Eugenia pojawiły się na Serpentine Summer Party, na którym były również także gwiazdy jak: Keira Knightley, Bradley Cooper czy Pharrell Williams.
www.dailymail.co.uk
Wieczorem udały sie do klubu Groucho, gdzie zauważono Eugenię z chłopakiem - Jackiem Brooksband. Tym razem Eugenia wyglądała wg mnie bardzo ładnie :) Dzisiaj zauważono Beatrice z chłopakiem na meczu tenisa na Wimbledonie.
www.dailymail.co.uk

8 komentarzy

 1. Wg mnie ciężko zdecydować, która z Księżniczek wyglądała lepiej.;) Bea ma świetne buty i sukienkę, Eugenia też jej nie ustępuje.
  Karol wydaje się być konserem kobiecych wdzięków więc wcale się nie dziwę, że podobało mu się zdjęcie w wannie.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha ja też się nie zdziwiłam jak to przeczytałam na zagranicznej stronie ;))
   Napisałam, że Eugenia wygląda b.ładnie, bo ostatnio żadna z jej stylizacji mi się nie podobała, a tu jednak ubrała się tak jak powinna :)

   Usuń
  2. Być może Eugenia dalej szuka swojego stylu i znaleźć nie może.;) Ale rzeczywiście wygląda korzystnie.
   Portret Williama mi się nie podoba. W sam raz by straszyć nim dzieci.:/ A Książę jest w ogóle do siebie niepodobny.

   Usuń
 2. lubię Kate w tej białej sukience, jest prześliczna:) szkoda, że nie ma innych zdjęć z małym Jurkiem;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też się podoba, bo jest taka dziewczęca :)
   Zdjęcia w muzeum zrobiła jakaś dziewczyna, która przez przypadek ich tam zauważyła, dlatego wątpię by pojawiło się ich więcej :(

   Usuń
 3. Kate wygląda staro :/

  Beatrice przepiękna sukienka, a Eugenia... cóż jej biust jest strasznie nisko więc bardzo możliwe, że ma źle dobrany biustonosz... wygląda to nieciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 4. No nareszcie Księżniczki B i E wyglądają nieźle... powiem że nawet bardzo ładnie :) Ale jeszcze trochę musza nad sobą popracować

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak na to co ostatnio ubierala Eugenia to i tak jest duzy postep ;-)
  Zobaczymy jak bedzie dalej :)

  OdpowiedzUsuń