Królowa z księciem Filipem na otwarciu nowej stacji kolejowej / Księżna Camilla w stacji ITV.

www.dailymail.co.uk

Królowa w dniu pobicia rekordu jako najdłużej panujący monarcha Wielkiej Brytanii przybyła wraz z księciem Filipem na otwarcie stacji Scottish Borders Railway. Monarchini rządzi już przez 23 226 dni!

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

W swojej krótkiej przemowie królowa nie wspomniała o Wiktorii, ale podziękowała za wszystkie gratulacje i życzliwe przywitanie mieszkańców.
Jak poza tym obchodzono ten dzień w Anglii? Pałac Buckingham, pałac Holyroodhouse i Zamek Windsor zaprezentował specjalną, plenerową wystawę zdjęć Elżbiety II.

* * * * *
www.zimbio.com

Księżna Kornwalii odwiedziła dzisiaj stację telewizyjną ITV z okazji jej 60 lecia. Camilla spotkała się tam z prezenterami programu ,,This Morning", a także szczeniakiem Clover oraz z całą ekipą telewizyjną.

,,Po prostu nie mogę uwierzyć, że to tak długo...jak królowa Victoria. Pobić panowanie tak wielkiego człowieka w historii i to w takim stylu!".
 
www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk

Księżniczka Anna pojawiła się dzisiaj w Doncaster Racecourse, podczas gdy jej brat książę Andrzej obserwował konkurs gry w golfa (Duke of York Young Champions Trophy) w Prince's Golf Club w Sandwich.

2 komentarze

  1. Piękny rekord. Dzięki za ciekawostki wypisane w poprzednim poście!

    OdpowiedzUsuń
  2. w ogóle nie poznałam Andrzeja na tym ostatnim zdjęciu.

    OdpowiedzUsuń