Książę Harry w Dover / Królowa w Leuchars + więcej.

www.zimbio.com

Dzisiaj książę Harry postanowił odwiedzić The Duke of York's Royal Military School w Dover. Na miejscu oglądnął krótką paradę, rozmawiał z młodymi studentami, a także podziwiał ich medale.

Książę o byciu w wojsku: ,,Zrobiłem to dlatego, ponieważ kiedy byłem dzieckiem podobało mi się bieganie z karabinem i skakanie do rowów podczas deszczu. Kiedy dorosłem stało się to dla mnie czymś więcej. Była to okazja do ucieczki od bycia w centrum uwagi. Te dziesięć lat spędzone w wojsku były epickie, podczas których miałem także świetną zabawę".


* * * * *
www.telegraph.co.uk

Królowa Elżbieta II przyleciała dzisiaj helikopterem do Royal Scots Dragoon Guards w Leuchars aby spotkać się z żołnierzami z okazji otwarcia nowych koszar gwardii. 

www.telegraph.co.uk

Monarchini rozmawiała z dowódcą pułku, zwiedziła budynek, a nawet przez chwilę karmiła konia Talavera :)
 
* * * * *
www.womansday.com.au

Woman's Day opublikował dzisiaj zdjęcie z terenu Pałacu Kensington na którym widzimy księcia George'a, księżniczkę Charlotte i ich nianię Marię, którzy obserwowali jak helikopterem odlatuje księżniczka Anna. Jak widać księżniczka rośnie jak na drożdżach i póki co jest bardzo podobna do swojej mamy kiedy była małym dzieckiem ;)

4 komentarze

 1. Teraz rozumiem Harry'ego, bycie w centrum uwagi jest chwilami bardzo trudne
  Charlotte jest urocza!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam, że Harry tak długo był w wojsku

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej zdjęcie Lottie zniknęło ;) widziałam wcześniej, mała jest prześliczna :))

  OdpowiedzUsuń