Aktualizacja: Książę Harry na RWC party / książę William na gali TruskTrust / księżna Catherine w Anne Freud Centre.


Dzisiaj wieczorem odbyło się oficjalnie otwarcie 2015 Rugby World Cup w Twickenham. Nie mogło na nim zabraknąć księcia Harry'ego, który postanowił zrobić wszystkim niespodziankę tak jak kiedyś Królowa podczas IO w Londynie. Harry wziął udział w krótkim filmie, który został puszczony na stadionie przed jego przemówieniem, w którym pojawił się na kilka sekund jako ogrodnik! :)
Na miejscu obecni byli także książę i księżna Cambridge. Wszyscy mieli okazję zobaczyć pokazy tancerzy, ogromną piłkę rugby i specjalnie przygotowane efekty. Poniżej możecie zobaczyć film z otwarcia ceremonii (książę pojawia się w 2:14 min).


* * * * *
www.twitter.com

Wczoraj wieczorem książę Harry był obecny na rugbyworldcup party na którym zgromadzili się sportowcy, trenerzy, przedstawiciele, a nawet sam Premier Wielkiej Brytanii. Książę jako Vice-Patron Rugby Football Union będzie dzisiaj uczestniczyć w otwarciu Rugby World Cup w Twickenham, gdzie również wygłosi przemówienie. Na miejscu obecni będą także książę i księżna Cambridge! Szykuje nam się więc duża dawka nowych zdjęć ,,trójki" ;-)

www.twitter.com

 Książę dopingował wczoraj także rowerzystów Household Cavalry.
Co ciekawe Harry jednak obchodził swoje urodziny dość hucznie! Po wizycie w West Sussex przyleciał helikopterem do Londynu aby spędzić wieczór w towarzystwie Zary i Mike'a Tindall, przyjaciół i samej eks dziewczyny Cressidy Bonas!

www.thesun.co.uk

Gazeta The Sun twierdzi, że para nadal coś do siebie czuje, bo podobno Cressida znów jest singielką i nie może przestać myśleć o Harry'm. Poważny związek z księciem oznaczałby jednak koniec jej kariery aktorskiej, która dopiero co zaczęła się rozwijać... Pożyjemy, zobaczymy! ;)

* * * * *
www.twitter.com

Książę William był wczoraj obecny na gali z okazji 25 lecia fundacji TuskTrust, gdzie wygłosił przemówienie w którym wspominał m.in. o pomaganiu i zwalczaniu nielegalnego handlu dzikimi zwierzętami w Afryce.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Księżna Catherine wraca do obowiązków królewskich! Wczoraj odwiedziła Anne Freud Centre w północnym Londynie aby dowiedzieć się więcej na temat opieki zdrowotnej (psychicznej) dzieci i młodzieży. Księżna spotkała się z pracownikami, dziećmi i ich rodzicami, którzy otrzymali wsparcie i pomoc od centrum. Catherine dowiedziała się tam m.in. o planach i budowie nowego centrum, a także uczestniczyła w testach, które mają na celu poprawę reakcji umysłu, koncentracji uwagi czy umiejętności pracy w zespole.
Księżna zaprezentowała się w nowej fryzurze, którą jedni chwalą, a drudzy krytykują. Ja należę do tej drugiej grupy, ponieważ wg mnie wygląda w niej niekorzystnie i o kilka lat więcej...


www.dailymail.co.uk

Kate z Williamem mają  zaplanowane wizyty w Północnej Walii (listopad) oraz będą obecni na premierze nowego filmu Bonda pt. ,,Spectre" w październiku w Londynie, gdzie pojawią się razem z księciem Harry'm.

12 komentarzy

 1. Ona zawsze wygląda staro mimo wieku i zmiany fryzury.

  William robi się coraz szpetniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja myślę że w przyszłości Harry znajdzie inną dziewczynę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja się obawiam, że pozostanie kawalerem, chociaż życzę mu jak najlepiej ;)

   Usuń
 3. Wow. Ksiaze harry wyglada super! William to przy nim maślak.

  OdpowiedzUsuń
 4. To lezenie do gory brzuchem tak kate postarzylo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och Boże co ty nie powiesz

   Usuń
  2. Tak, to oze byc bardzo meczace. Nasi politycy robia to samo

   Usuń
 5. Harry na razie zbawia swiat. Nie ma czasu na zone i dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 6. Też bardzo chciałabym być na premierze nowego Bonda

  OdpowiedzUsuń
 7. "tak jak kiedyś Królowa podczas IO w Londynie" mogłabyś przybliżyć o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja myślę, że jesteście bardzo zawzięci i zgorzkniali. Co wam zrobiła Kate albo William? Harry'ego wynosicie pod niebiosa cokolwiek by zrobił, a księstwo Cambridge za byle bzdurę krytykujecie. Czy to wina Williama, że starzeje się tak jak się starzeje? Raczej genów, a jego wina. Najważniejsze, że dla Kate jest ładny, dla nas nie musi. ;) Tak bardzo oburzacie się, że ciągle piszą o Kate, a o innych nie. To chyba wina pismaków, że nawet o jej mimice np. podczas meczu piszą, a nie jej wina. Jakby siedziała jak mumia to też by pewnie pisali. Jak się pokazuje to źle, jak się nie pokazuje to drugie źle. Ludzie, ogarnijcie się, bo to już przestaje być śmieszne. Ciekawe co by wam dogodziło jak jesteście tacy kapryśni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harrego wynosimy po njebiosa bo on cos robi.

   Usuń