Kampania #Headstogether + ostatnie spotkania BRK.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj, z okazji londyńskiego maratonu postanowiono opublikować film, który ma promować nową kampanię #Headstogether, która rozpocznie swoją działalność w przyszłym roku podczas 2017 Virgin Money London Marathon Charity. Jej celem jest niesienie pomocy wszystkim, którzy mają problemy psychiczne, a boją się do tego przyznać. Pracę nad kampanią podjęli książę Harry oraz książę i księżna Cambridge. To ich największy jak dotąd wspólny projekt, który współpracuje także z ich królewską fundacją.



Książę Harry, książę i księżna Cambridge 3 dni temu spotkali się koło Pałacu Kensington z młodzieżą i ekipą filmującą spot kampanii. W trakcie robienia wspólnego zdjęcia bardzo trudno im było powstrzymać śmiech, co możecie zauważyć na powyższym filmiku (na jego końcu). Jak ich tu nie lubić? ;)

www.zimbio.com

Książę Harry dopingował dzisiaj najmłodszych biegaczy podczas maratonu w Londynie, gdzie wręczał im nagrody i rozmawiał z organizatorami.

* * * * *
www.zimbio.com

2 dni temu nasze ,,królewskie trio" gościło Prezydenta USA - Barack'a Obamę i jego małżonkę Michelle w Pałacu Kensington. W środku apartamentu ważnych gości przywitał także książę George, który ubrany był w piżamę i dziecięcy szlafrok :)

Książę siedzi na koniku podarowanym przez Obamę z okazji jego narodzin / www.zimbio.com
www.zimbio.com

Tego samego dnia, choć wcześniej para prezydencka była goszczona przez królową i księcia Filipa na Zamku Windsor, gdzie przylecieli helikopterem.

www.zimbio.com

* * * * *
www.twitter.com

Wczoraj książę Karol wziął udział w uroczystościach upamiętniających życie i twórczość Williama Szekspira z okazji 400 rocznicy jego śmierci. Książę rozpoczął zwiedzanie od rodzinnego miasta Szekspira, gdzie miał okazję zobaczyć jego dom, który został wyremontowany przez The Shakespeare Birthplace Trust (niezależną organizację charytatywną, która dba o największe światowe zabytki Szekspira).
Książę Walii zobaczył również nową wystawę dotyczącą życia rodziny pisarza, a także piękny, nowoczesny ogród. Następnie złożył wizytę w Kościele Świętej Trójcy, gdzie pisarz został ochrzczony, chodził na nabożeństwa i gdzie jest pochowany.


Przy grobie pisarza / www.zimbio.com
www.zimbio.com

Wieczorem para książęca spotkała się z aktorami (Ian McKellen, Judi Dench, Rufus Wainwright, Helen Mirren, Benedict Cumberbatch), którzy przygotowali specjalny występ do programu ,,Shakespeare Live! From the RSC ". 
Co ciekawe swój udział miał w tym także książę Karol, który w scenie z Hamleta wypowiedział słynne słowa: ,,Być czy nie być? O to jest pytanie!". Możecie to zobaczyć poniżej. Książę pojawia się na scenie w 5:44 min :)

10 komentarzy

 1. och, jak zazdroszczę Camilli i Karolowi tego spotkania z aktorami. Mirren to moja ukochana aktorka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwny ten konik, nie wygląda jakby dało się na nim bujać. A co to za przyjemność tylko siedzieć bez ruchu??
  A ja zazdroszczę spotkania z Benedictem Cumberbatchem.xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zdziwiłabym się jakby go tam postawili tylko ze względu na wizytę pary prezydenckiej :)

   Usuń
  2. Ja też nie.;) Tym bardziej, że zdjęcia z George'm perfidnie wyreżyserowane.;)

   Usuń
 3. Hej! Ostatnio przeczytałem książkę Za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingha i przeczytałem o takiej ciekawej rzeczy. Czy wiesz że każdy w BRF ma jakiś przydomek? Np. Książę Kentu nazywany jest ,, Ed'' , Lord Frederic ,, The Fred'' , Lady Gabriella ,, Phub'' , książę Michał ,, Maou'' , Lord Nicholas Windsor ,, Pooh'" a Hrabia St Andrews ,, Georgie''. Trochę śmiesznie :) Polecam książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę napatrzeć się na Kate w tym filmiku. Jaka urocza! Prawie jak Keira Knightley, oj, może urzekać...

  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanie :) Kto obecnie mieszka w Pałacu Kensington w apartamentach Księżnej Diany? Bo William i Kate mieszkają w apartamentach po księżniczce Małgorzacie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt, ponieważ apartament po księżnej Dianie jest częściowo przekształcony w biura i pokoje państwowe, które są wykorzystywane zarówno przez księcia i księżną Cambridge jak i księcia Harry'ego :)

   Usuń