Książę Harry na spotkaniu z drużyną angielską Invictus Games + więcej.

www.zimbio.com

Dzisiaj rano, przed Pałacem Buckingham miało miejsce spotkanie drużyny angielskiej Invictus Games z księciem Harry'm. 110 osób + 2 psy będą reprezentować Anglię w igrzyskach, które odbędą się od 8-12 maja w Orlando, USA.
Podczas spotkania książę zrobił sobie pierwsze wspólne zdjęcie z drużyną. Kapitam Dave Wiseman bardzo chwalił Harry'ego za jego ogromne zainteresowanie treningami i całymi igrzyskami :)

Nowy przyjaciel? Labrador Jester :) / www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com

Opublikowane zostały także nowe zdjęcia księcia z prywatnej części wizyty w Nepalu, gdzie Harry pomagał w odbudowie nowej szkoły wraz z Team Rubicon UK. Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ :)
Poza tym Pałac Kensington ogłosił, że w związku z Igrzyskami książę będzie przebywał w USA od 2-13 maja. Pierwszego dnia odwiedzi Toronto, gdzie uroczyście rozpocznie odliczanie, a także spotka się z uczestnikami i ich rodzinami. 4 maja weźmie udział w charytatywnym meczu polo (Sentebale Royal Salute Polo Cup) na Florydzie. Od 5 maja książę będzie przebywał w Orlando aby dopingować wszystkich uczestników Igrzysk i zapewne wręczać nagrody :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

W Pałacu Kensington książę i księżna Cambridge gościli dzisiaj m.in. studentów z Indii i Bhutanu, którzy uczą się w Wielkiej Brytanii. Spotkanie miało na celu zdobycie wiedzy o historii, kulturze i ludziach z obydwu krajów. Przypomnę, że para książęca już w tą niedzielę rozpocznie swoją kolejną Royal Tour :)

www.zimbio.com

Książę William jest już 10 lat patronem Związku Piłki Nożnej, dlatego z tej okazji odwiedził dzisiaj stadion Wembley, gdzie spotkał się z zarządem i prezesem FA. William wygłosił tam krótkie przemówienie, a w prywatnych rozmowach zdradził, że księżniczka Charlotte pokazuje więcej zainteresowania piłką nożną niż jej starszy brat! ,,Trzymasz ją za rączkę, a ona kopie. To bardzo słodkie".

* * * * *

21 kwietnia (urodziny królowej Elżbiety II) odbędzie się spotkanie z Panem Markiem Rybarczykiem - autorem książki ,,Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?", którą możecie wygrać w konkursie na blogu! :) 
Spotkanie odbędzie się w Empik-u przy ul. Nowy Świat 15/17 w Warszawie o godzinie 18:00.
Wstęp będzie wolny, ale osoby, które skomentują post na Facebooku otrzymają specjalne zaproszenie, a z nim, gdy pojawią się na spotkaniu w Empiku, będzie czekać na nich niespodzianka :) Kto z Was się wybiera?

5 komentarzy