Zwiastun programu ,,Elizabeth at 90: A Family Tribute".


Jak już pisałam, 21 kwietnia o godzinie 21:00 (22:00 w Polsce) na kanale BBC One zostanie wyemitowany program o królowej ,,Elizabeth at 90: A Family Tribute". To będzie wspaniała okazja do zobaczenia reakcji członków rodziny królewskiej, którym pokazano prywatne, dotąd nieopublikowane materiały filmowe królowej. Po oglądnięciu zwiastunu nie mogę już się doczekać programu!
Jeśli znajdę gdzieś transmisję na żywo kanału BBC One, obiecuję Wam go tu umieścić na czas trwania dokumentu :)

W czwartek pojawi się także post z okazji 90 urodzin monarchini, ale nie będzie to ,,nudna" biografia :)

8 komentarzy

 1. Ahhh uwielbiam ten zwiastun ;D Już nie mogę się doczekać całego dokumentu!

  OdpowiedzUsuń
 2. też nie mogę się odczekać tego programu i cały czas mam nadzieję, że może Elżbieta sama się wypowie w tym dokumencie ;) ale pewnie to tylko marzenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rowniez sie nie moge doczekac. Jestem bardzo ciekawa wypowiedzi Harrego ;)

  Ania

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny mam ważne pytanie! Podobno gdy Karol zasiądzie na tronie, to William przejmie tytuł Księcia Walii/Konwalii ponieważ każdy najstarszy z synów Króla przejmuje właśnie ten tytuł. I teraz pytanie - czy wtedy Kate będzie Księżną Walii/Konwalii? (Camilla nie będzie, ponieważ ani nie będzie Królową, i nie chciała tego tytułu (Walii) bo kojarzyło się wszystkim z Dianą.). A Harry jaki wtedy będzie miał tytuł? Proszę o odp :))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wstąpieniu księcia Karola na tron, William zostanie przede wszystkim księciem Kornwalii, a potem także i Walii, więc Kate zostanie wtedy księżną Walii.
   Co do tytułu Harry'ego wszystko zależy od tego czy ożeni się zanim jego ojciec wstąpi na tron? Wtedy przypuszczalne tytuły dla niego to: książę Windsoru, książę Sussex, Clarence itp.
   Jeśli Karol zostanie królem, a książę będzie nadal ,,singlem" to jego tytuł Prince Henry of Wales stanie się od razu samym Prince Henry :)

   Usuń
 5. Podobno gdy karol wstapi na tron to harry otrzyma tytul ksiecia yorku. To co wtedy z andrzejem? Zostanie mu odebrany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopóki książę Andrzej żyje, nikt nie będzie mógł mieć tytułu księcia Yorku.

   Usuń