Nowe zdjęcie królowej, księcia Karola i księcia Williama z George'm + więcej.

www.zimbio.com

Opublikowano dzisiaj piękne, nowe zdjęcie królowej z jej trzema następcami tronu :) Fotografia została wykonana w zeszłym roku w Pałacu Buckingham, ale podobno możemy spodziewać się kolejnych niespodzianek w najbliższym czasie! Od jutra poczta angielska będzie miała także znaczki, które zostaną wydane z okazji 90 urodzin królowej.


* * * * *
www.dailymail.co.uk

 Dzisiaj Elżbieta II wraz z mężem odwiedziła sortownię Royal Mail (poczta angielska) w Windsorze, gdzie poznała pracowników oraz zobaczyła specjalnie przygotowane tablice ze znaczkami, które były używane przez pocztę przez ostatnie 50 lat. Nie zabrakło także prezentacji nowych, które od jutra będą używane (chyba specjalnie je wkrótce kupię :D).

www.zimbio.com

www.zimbio.com

Następnie para królewska udała się do Alexandra Gardens, gdzie otworzyli nową estradę dla miejscowej orkiestry. Na miejscu zaśpiewano monarchini Happy Birthday, a także odbyły się pokazy dzieci z lokalnej szkoły.

* * * * * 
www.dailymail.co.uk

Książę William udzielił kilku wywiadów z okazji urodzin swojej babci, w których wspominał m.in. jedną z sytuacji, kiedy był dzieckiem i razem z Peterem Philipsem jeździli go-kartami po Balmoral i gonili tym Zarę. W pewnym momencie któryś z nich uderzył w latarnię, która spadła obok Zary i prawie ją zgniotła! 

,,Pamiętam, że pierwszą osobą, która do nas biegła to była babcia (Elżbieta II). Dała nam wtedy ogromną reprymendę, która do tej pory tkwi w mojej głowie".

Poza tym książę odniósł się także do swoich obowiązków królewskich i ostatniej fali krytyki: 

,,Biorę swoje obowiązki bardzo poważnie, a także biorę poważnie odpowiedzialność. Moja babcia i ojciec popierają moją decyzję aby poświęcić się rodzinie, podobnie jak Harry i Catherine. Jest to mój czas i przestrzeń do odkrywania wartościowej pracy".

William wspomniał także jak bardzo po stracie matki pomogła mu Elżbieta II:

,,Była bardzo mocną kobietą, która dała mi ogromne wsparcie. To było dla mnie szczególnie ważne, że miałem kogoś takiego jak ona. Była bardzo pomocna i naprawdę doceniam jej wszystkie wskazówki".

  

11 komentarzy

 1. George jest boski, uwielbiam jego uśmiech ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tutaj widac krew Middletonow:)) Królowa, Karol i Will kropka w kropke podobni a George czysty Middleton:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcie :)) Myślisz że pojawią się jeszcze z księżniczką Charlotte?

  OdpowiedzUsuń
 4. To trochę za dużo na moje nerwy jak na 24h:) Narodziny księcia,a teraz takie cudne zdjęcie.Właśnie na takie królowej z następcami tronu czekałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jeszcze nie ochłonęłam po narodzinach szwedzkiego księcia, jak pojawią się imiona i zdjęcia to już zawał gwarantowany :D

   Usuń
  2. A tu na pewno czekają nas kolejne niespodzianki :) Wkrótce 1 urodziny Charlotte, mam nadzieję, że pojawią się zdjęcia :D

   Usuń
 5. Widzieliście plotki o ciąży Kate?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są praktycznie co miesiąc, więc już nic nie dziwi :)

   Usuń
 6. Urocze zdjęcie. Zabawne jest porównanie pociągłych twarzy Elżbiety, Karola i Williama z pyzatą buzią George'a.;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czas i przestrzeń do odkrywania wartościowej pracy? - nie bardzo rozumiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miał tu na myśli zapewne swoją pracę jako pilot śmigłowca ratowniczego :)

   Usuń