Książę Harry na the Lord Mayor’s Big Curry Lunch w Londynie.

www.zimbio.com

Książę Harry uczestniczył dzisiaj w spotkaniu the Lord Mayor’s Big Curry Lunch, na którym co roku zbierane są pieniądze dla ABF The Soldiers’ Charity. W Guildhall w Londynie książę został przywitany przez pana burmistrza Jeffrey'a Richarda de Corban Evans.
Na miejscu Harry rozmawiał z żołnierzami i weteranami, którzy walczyli m.in. w Afganistanie, a także zjadł ze wszystkimi uroczysty lunch na którym nie mogło zabraknąć curry: ,,To wstyd, że mojego ojca tutaj nie ma. On uwielbia dobre curry".
Wstęp na to spotkanie kosztuje £95/os, a cała zebrana kwota zostaje przeznaczona na pomoc angielskim żołnierzom, którzy walczyli w Afganistanie i Iraku.* * * * *

Pałac Buckingham ogłosił dzisiaj na Twitterze, że powstała nowa strona Rodziny Królewskiej! Już teraz możecie ją zobaczyć: www.royal.uk
Jej oficjalne ,,otwarcie" nastąpi w przyszłym tygodniu, a stara wersja (www.royal.gov.uk) po 8 latach przestanie być aktualizowana.
Jak dla mnie to świetna wiadomość, bo strona prezentuje się ładnie, jest na niej dużo informacji o ostatnich wyjściach członków rodziny, są zamieszczane zdjęcia i co najważniejsze wszystko jest w jednym miejscu ;)

11 komentarzy

 1. ja jeszcze się nie przekonałam do tej nowej strony. wydaje mi się, że na starej łatwiej było znaleźć różne informacje, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze na pewno się coś zmieni, skoro na razie to tzw. wersja beta :)
   Ma być pole wyszukiwania itp. na głównej stronie, także wszystko się będzie dało znaleźć.

   Usuń
  2. Tak, też na razie nie mogę przywyknąć :) Na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo podobna np. do oficjalnej strony Karola i Camilli

   Usuń
  3. Moim zdaniem strona jest mało czytelna, chociaż na pewno podąża za duchem czasów.;)

   Usuń
 2. Super, że jest nowa strona brk idzie z duchem czasu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nigdy nie moglam się odnaleźć na tej starej stronie, ta wydaje się bardziej 'przejrzysta' i czytelna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Weszłam i.. Zgubiłam się :D mam nadzieję, że szybko ludzie się tam odnajdą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można się zgubić, ale myślę,że jest to do ogarnięcia :)

   Usuń
 5. A mi się nowa strona bardzo podoba ;) nareszcie jest przejrzyście.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej a zrobisz post o chelsy czy cressidzie? Byloby miod, cud ,malina. Te dziewczyny sa fantastyczne. Prosilem o to dziewczyny z blogao harrym,ale mnie ingoruja.

  Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziewczyny napisaly juz post o Chelsy i Harrym, wiec na pewno Cie nie zignorowaly. O Cressidzie tez na pewno napisza, wiec nie bede im zabierac pomyslu ;)

   Usuń