Dzień Pamięci (niedziela) + więcej.

www.bbc.co.uk

W drugą niedzielę listopada, jak co roku, Rodzina Królewska wzięła udział w ceremonii pod pomnikiem Cenotaph na Whitehall w Londynie aby oddać hołd wszystkim walczącym podczas I wojny światowej.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Królowa, książę Filip, książę Karol, książę Andrzej, książę Edward, księżniczka Anna, książę Kentu oraz książę William i książę Harry złożyli wieńce, a Panie obserwowały uroczystość z balkonu na budynku Ministerstwa Spraw Zagranicznych. 

www.zimbio.com

Tego samego dnia wieczorem, książę William wziął udział w gali wręczenia nagród teatralnych (The London Evening standard Theatre Awards) w The Old Vic Theatre. William wręczył zwycięzcom nagrody i wygłosił przemówienie.

 * * * * *
www.zimbio.com

Książę Harry odwiedził dzisiaj organizację NAZ, która zajmuje się edukacją seksualną i pomaga osobom zarażonym wirusem HIV. Jak wiemy był to bliski sercu temat księżnej Diany, a w jej ślady idzie od jakiegoś czasu książę. Harry odwiedził także klub Hurlingham, gdzie spotkał się z chórem ,,Joyful Noice", który zaśpiewał dwie piosenki: ,,No Woman No Cry" oraz ,,Everything's Gonna Be Alright". Członkowie chóru są zarażeni wirusem HIV i pochodzą z wielu krajów. W spotkaniu uczestniczyli także książę Louis i księżna Tessy z Luksemburga.

 * * * * *
Chciałam Wam podziękować za grzeczną? (nie wiem czy to dobre określenie) dyskusję pod ostatnim postem o Meghan Markle. Miałam obawy, że rozwinie się to w ostrą wymianę zdań, ale na szczęście nic się takiego nie stało. Jestem szczęśliwa, że jako jedna z nielicznych blogerek nie mam moderacji komentarzy i każdy z Was może wyrazić tu swoje zdanie. DZIĘKUJĘ! ;)

PS: To mój 500 post! :O

1 komentarz

  1. Witam,
    Wow gratulacje ;*
    Na blogu o Harrym tak grzecznie nie bylo.

    Pozdrawiam, Wierna Fanka

    OdpowiedzUsuń