Zara Tindall jest w ciąży! + więcej.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj książę Karol, księżna Camilla, książę i księżna Cambridge, książę i księżna Gloucester z córką Lady Rose, książę Michael z Kentu, książę Kentu, księżniczka Alexandra oraz księżniczka Eugenia uczestniczyli w nabożeństwie ku pamięci 6 księcia Westminsteru (Gerald Grosvenor).

www.gettyimages.com
www.dailymail.co.uk
www.twitter.com

Książę zmarł na zawał serca 9 sierpnia tego roku w wieku 64 lat. Jego żona Natalia Phillips jest matką chrzestną księcia Williama, a ich syn Hugh Grosvenor jest ojcem chrzestnym księcia George'a.

* * * * *
www.twitter.com

Dzisiaj w Pałacu Buckingham, królowa, książę i księżna Gloucester, hrabina Wessex oraz księżniczka Alexandra spotkały się z przedstawicielami prawie 100 organizacji charytatywnych, którym patronuje księżniczka.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Książę Karol z Camillą odwiedzili dzisiaj Cambridge University's Fitzwilliam Museum z okazji ich 200 rocznicy. Para książęca oglądała eksponaty muzeum oraz rozmawiała z pracownikami.  
Książę studiował w latach 1967-1970 w Trinity College, dlatego też podczas swojego przemówienia wspomniał o pewnej historii. Jako student często jeździł na zajęcia rowerem, co kiedyś skończyło się dla niego bardzo groźnie. Podczas jazdy potrącił go autobus! Karol do dzisiaj nie wie jak udało mu się wyjść z tego bez szwanku.

,,Dla mnie to zawsze największa przyjemność wrócić do Cambridge. Zawsze czułem się szczęściarzem, że mogłem tutaj studiować. To wszystko minęło jak w mgnieniu oka i jestem przerażony kiedy zdasobie z tego sprawę. W przyszłym roku minie 50 lat kiedy zacząłem studiować! Wszystko, co mogę powiedzieć to to, że czas mija niewiarygodnie szybko ..... Ale podobało mi się ogromnie."

Następnie para książęca udała się do King College Chapel, gdzie słuchali próby lokalnego chóru chłopców.


* * * * *

Potwierdzono dzisiaj, że Zara Tindall jest w ciąży! Zara mówiła w mediach, że przed IO w Rio na pewno nie będą planować kolejnego dziecka, a skoro Zara nie zakwalifikowała się do Igrzysk...to starania rodziców o drugie dziecko nie trwało długo! :)

4 komentarze

 1. To wspaniała wiadomość! Mia będzie na pewno fajną siostrzyczką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie będzie równie urocza jak Mia :)

  Eugenie jak zwykle się nie popisała ubiorem na pogrzebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna informacja!Też tak myślałam,że po olimpiadzie zajdzie w ciążę.
  Kate wyglądała znów niesamowicie elegancko.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to początek nowego roku w rodzinie królewskiej zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń