Festival of Remembrance w Royal Albert Hall + więcej.

www.zimbio.com

Królowa, książę Filip, książę Walii, księżna Kornwalii, książę i księżna Cambridge, hrabia i hrabina Wessex, księżniczka Alexandra, księżniczka Anna z mężem, książę Andrzej, książę Gloucester, książę Kentu oraz książę i księżna Michael z Kentu uczestniczyli dzisiaj wieczorem w Festiwalu Pamięci w Royal Albert Hall.

www.zimbio.com
www.zimbio.com
www.twitter.com
www.twitter.com
www.twitter.com

Dzisiejszego popołudnia książę Harry oglądał mecz rugby pomiędzy Anglią, a RPA, który odbył się na stadionie w Twickenham. Koło niego siedziała księżna Charlene z Monako! :)


Przed wejściem na mecz Harry złożył wieniec ku pamięci żołnierzy, którzy walczyli podczas I wojny światowej. Zwycięskiej drużynie wręczył medale, a także spotkał się z pracownikami RFU (Rugby Football Union), której jest vice-patronem.

5 komentarzy

 1. Serio, księżna Kentu- Katharine była obecna?! Nie mogę znaleźć żadnych zdjęć :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety Twitter wprowadził mnie w błąd. Na zdjęciach też nigdzie jej nie widzę, a jej obecność była napisana nawet na kilku Twitt'ach.

   Usuń
  2. Szkoda, już myślałem,że jednak. Tak rzadko mamy okazję ją zobaczyć. Wynikło pewne nieporozumienie, bo jest na liście zaproszonych gości i miała uczestniczyć razem z mężem, no ale jednak nie ma jej. Tak samo jest z księżną Gloucester, też jest na liście zaproszonych gości i również jest nie obecna. Wielka szkoda :( Dlatego tak się zdziwiłem.

   Usuń
 2. Ciekawe dlaczego Kate została w czasie uroczystości w płaszczu? Pozostałe panie w loży prezentują piękne sukienki, a Kate przy nich wygląda trochę dziwnie w tym wierzchnim odzieniu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się nad tym zastanawiałam, bo zimno na pewno jej tam nie mogło być :)

   Usuń