IV dzień Royal Windsor Horse Show / Ostatnie wizyty księcia Harry'ego w Nowej Zelandii.

www.dailymail.co.uk

2 dni temu i wczoraj Elżbieta II była obecna na Windsor Horse Show. Tym razem monarchini towarzyszyło dużo osób z rodziny: Hrabia i Hrabina Wessex z dziećmi oraz Peter Philips z żoną Autumn i dziewczynkami, które miały wspaniałą zabawę jeżdżąc razem z rodzicami na karuzelach w wesołym miasteczku :)

ww.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

 Isla i Savannah bawiły się razem z Lady Louise Windsor, która jak możecie zauważyć bardzo wyrosła! Miło było zobaczyć zdjęcia Rodziny Królewskiej spędzającej czas razem :) Więcej zdjęć zobaczycie TUTAJ.

* * * * *
Iiiii gol! / www.dailymail.co.uk

Książę Harry był wczoraj kapitanem zespołu New Zealand przeciwko All-Stars w meczu promującym FIFA # U20WC w The Cloud w Auckland. Ostatni gol Harry'ego zaważył na wygranej jego drużyny :) Po udanym meczu książę udał się do AUT (Auckland University of Technology) Institute, Millenium - obiektu sportowego dla nowozelandzkich sportowców, gdzie podnosił ciężary, grał w siatkówkę i chętnie ze wszystkimi rozmawiał.

www.dailymail.co.uk
Żarty mieszkańców :D / www.zimbio.com

Dzień wcześniej odwiedził uczniów Southern Cross School Campus, gdzie oglądał m.in. specjalnie dla niego przygotowane pokazy taneczne. Następnie udał się do Centrum Rehabilitacji, gdzie poznał 53 letniego Granta Sharmana, który namalował ustami dla niego obrazek przedstawiający księcia koło helikoptera Apache Grant Army. Grant to były gracz rugby, który złamał kręgosłup podczas gry w 1977 roku.

www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk
 

Książę udał się także do Fundacji TYLA (Turn Your Life Around), która pomaga młodzieży z problemami. Na miejscu Harry grał w piłkarzyki i ping-ponga, a także na pamiątkę wizyty odbił swoją dłoń na specjalnym materiale. Ciekawostką jest, że gdy pracownica fundacji pomalowała mu farbą dłoń, bez wahania podszedł do królewskiego fotografa (Arthura Edwardsa) i przyłożył ją do czoła zostawiając oczywiście ślad :) Miny oboje mieli bezcenne, a całe wydarzenie możecie zobaczyć tutaj:Na koniec książę spotkał się z Premierem Nowej Zelandii i Prezesem Rady Ministrów aby omówić m.in. służbę ratowniczą ich kraju. Przygody i wizyty księcia dobiegły dziś końca. Harry zapewne na długo zapamięta wszystkie wydarzenia, ludzi i to co go spotkało, ponieważ wszędzie został bardzo ciepło przyjęty. Po powrocie do kraju będzie mógł w końcu poznać i wziąć na ręce swoją bratanicę księżniczkę Charlotte :)

6 komentarzy

 1. Harry jest niesamowity! ;D Jeden z najfajniejszych członków BRK :D Na Royal Windsor Horse Show pojawiły się aż cztery pokolenia Windsorów! Louise, James, Savannah, Isla strasznie się zmienili ;)) /Lena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani sie obejrzymy a malutka Charlotte bedzie chodzic i mowic ;)

   Usuń
 2. Świetne zdjęcia z Royal Windsor Horse Show :) Louise ma naprawdę świetny kontakt z młodszymi kuzynkami, to wspaniale widzieć, że BRK też jest ze sobą zżyta, bo pojawiają się czasem głosy, że są "sztywni".

  OdpowiedzUsuń
 3. Wideo też świetne, nie można się nie roześmiać, widząc jak biegnie do fotografa i zostawia ślad swojej ręki na jego czole :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A najbardziej podobało mi się to jak najpierw się odwrócił żeby sprawdzić, gdzie fotograf stoi :D

   Usuń
 4. Zdjęcia bawiących się Louise, Savannah i Isli są przesłodkie <3 Widać, że mają świetny kontakt choć paradoksalnie Louise jest ciocią dziewczynek :D

  OdpowiedzUsuń