Ostatnie wyjścia Rodziny Królewskiej.

www.dailymail.co.uk

Królowa wraz z księżną Kornwalii wzięła dzisiaj udział w The Royal Windsor Horse Show (pokaz koni, konkurs w ujeżdżaniu itp.) w Windsorze. Po konkursie monarchini usiadła za kierownicą Range Rovera i w towarzystwie ochroniarza odjechała do Zamku :)

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Dzień wcześniej Elżbieta II wraz z mężem uczestniczyła w nabożeństwie żałobnym za ósmego księcia Wellingtona, które odbyło się w Londynie. Na miejscu obecni byli także książę Karol, księżna Camilla, książę Andrzej, księżniczka Anna oraz Hrabina Wessex.
Po południu w ogrodzie pałacu Buckingham odbyło się także Garden Party na którym było obecnych aż 8 000 gości! Po wielu gratulacjach złożonych przez ludzi monarchini zdradziła, że bardzo się cieszy z narodzin nowej prawnuczki :)

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

W niedzielę Rodzina Królewska uczestniczyła we Mszy Św. upamiętniającej zakończenie II wojny światowej, która odbyła się w Opactwie Westminsterskim. 

* * * * * 
www.zimbio.com
 2 dzień księcia w Nowej Zelandii:

Książę w wywiadzie z dziennikarką zdradził, że książę William wysłał mu zdjęcie księżniczki Charlotte zanim zobaczył ją cały świat, a następnie drugie razem z całą rodzinką w Pałacu Kensington. Poza tym dodał: ,,Chciałbym mieć własne dzieci właśnie teraz, ale to jest proces, gdzie wszystko powinno być po kolei. Byłoby wspaniale mieć kogoś z kim mógłbym dzielić presję i zainteresowanie, ale myślę, że na wszystko przyjdzie czas".
Harry odwiedził na wyspie miasto Invercargill, gdzie spotkał się z 100 letnim gadem o imieniu Henry :) Gad ten w kulturze Maori jest uważany za posłańca Whiro czyli boga śmierci i katastrofy. Na powitanie książę otrzymał także płaszcz wodza Kakahu oraz maskotkę (zieloną papugę) dla Charlotte.

www.zimbio.com
www.zimbio.com

3 dnia książę na wyspie Stewart odwiedził szkołę Halfmoon Bay, gdzie spotkał się z 7-8 letnimi uczniami. Harry uczestniczył w lekcji języka niemieckiego poprzez rozmowę na Skype, a także obejrzał występy i śpiewy dziecięcego chóru.
4 dnia poleciał do Christchurch, które w 2011 roku zostało dotknięte trzęsieniem ziemi zabijając 185 osób. Książę spotkał się z premierem John'em Key'em w New Regent Street, gdzie podczas jazdy w tramwaju zobaczył najbardziej dotknięte obszary miasta, a następnie udał się do Christchurch Cathedral i Canterbury University, gdzie z przyjemnością rozdawał studentom babeczki :)

www.zimbio.com
I jak go tu nie kochać? :) / www.dailymail.co.uk
:)) / www.dailymail.co.uk

Książę tradycyjnie znalazł też czas dla czekających na niego wiernych ,,fanów". W tłumie rozpoznał swoją byłą nauczycielkę (Vicky McBratley), która miała ze sobą ich wspólne zdjęcie, a obecnie mieszka i pracuje w Nowej Zelandii. ,,Mój Boże, pamiętam cię. Dawno się nie widzieliśmy!"
 


Przepraszam za przerwę w pisaniu spowodowaną brakiem czasu:( Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Dzisiejszy (5) dzień księcia Harry'ego w NZ oraz wizyta księcia Karola zostanie opisana jutro :)

11 komentarzy

 1. Co on taki rozkraczony na zdjęciu z dziećmi ;)

  Mam nadzieję, ze Harry trafi na kogoś lepszego niż William jeśli chodzi o życiową partnerkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hah też o tym pomyślałam jak zobaczyłam zdjęcia z dziećmi. Na każdym siedzi jak typowy facet :D

   Usuń
 2. To zdjęcie z małym dzieckiem 2 od końca jest przeboskie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry wydaje się być bardzo autentyczny we wszystkim, co robi. Sprawia bardzo sympatyczne wrażenie

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwa oblicza ksiecia harrego polsat cafe 24.05 godz. 06:00

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, uzupełnię zakładki w sobotę, ponieważ potrzebuję na nie więcej czasu :)

   Usuń
 5. Widać już,że Harry już wydoroślał,wcześniej to jedynie go znałam z licznych skandali :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać że Harry dojrzał ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że już wkrótce Harry znajdzie kogoś, z kim będzie chciał się związać na stałe :) Podobnie jak William ma świetny kontakt z dziećmi, zwłaszcza tymi małymi (patrz: 2 zdjęcie od dołu :D) Też zauważyłam, że dojrzał, sam fakt, że obecnie ma więcej wyjść i królewskich obowiązków mówi sam za siebie ;) Poza tym, przyznał, że chciałby mieć dzieci, więc to też o czymś świadczy

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam stylizacje Sophie.:) Do tego strasznie podoba mi się gad Henry. Pasuje do Harry'ego.;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Harry dojrzał, zakończył karierę wojskową i zajmuje się wypełnianiem królewskich obowiązków + robi to co lubi = będzie pomagał w Afryce :) Nauka i słowa księżnej Diany nie poszły na marne co widać u niego i Williama i bardzo mnie to cieszy. Życzę mu mądrej i pięknej żony, która razem z nim będzie ,,dzielić presję i zainteresowanie" oraz założą fajną rodzinę :) Harry jest na pewno świetnym wujkiem to i ojcem będzie wspaniałym :)

  OdpowiedzUsuń