Książę Harry w Nowej Zelandii / Obchody 70 lecia VE Day + więcej.

www.dailymail.co.uk
Wczoraj książę Harry przyleciał do Nowej Zelandii, gdzie pozostanie aż do 16 maja. W Government House w Wellington został oficjalnie przywitany przez Premiera John'a Key'a i grupę Maorysów, którzy wykonali dla niego tradycyjny taniec. Następnie udał się na Grób Nieznanego Żołnierza na którym złożył liście paproci.

www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk

Po tradycyjnym powitaniu książę znalazł czas na rozmowy z mieszkańcami, a następnie pojawił się na meczu rugby pomiędzy Hurricanes, a Sharks Westpac. Po meczu udał się do szatni graczy, gdzie dostał od nich własną koszulkę, a także ,,mini wersję" dla księżniczki Charlotte.

www.zimbio.com

Zapytany o zakończenie szkolenia w Australii odpowiedział: ,,Wszystko to co się działo, sprawiło, że nie chcę wcale kończyć swojej kariery wojskowej jeśli mam być szczery". Dodał, że nie chce nawet wracać do Anglii :) Harry wykonywał tam m.in. serię ćwiczeń antyterrorystycznych oraz umiejętności przetrwania bez wody i żywności.


* * * * *
www.twitter.com

Hrabina Wessex pojawiła się wczoraj na obchodach Dnia Wyzwolenia na wyspie Guersney, gdzie reprezentowała Królową. Po paradzie Sophie przeczytała oficjalną wiadomość od Elżbiety II, a także spotkała się z mieszkańcami.
 * * * * *
www.zimbio.com

2 dni temu Królowa wraz z mężem oraz książę Andrzej z córką Beatrice uczestniczyli na Zamku Windsor w obchodach VE Day (Victory in Europe Day). Jest to święto upamiętniające zakończenie II wojny światowej.

3 komentarze

 1. Najbardziej spodobała mi się stylizacja Hrabiny Sophie,bardzo ładnie jej w zielonym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Polsat cafe

  Dwa oblicza księcia Harry'ego
  24 maj godz 06:00

  OdpowiedzUsuń
 3. Sophie prześlicznie wyglądała, bardzo podoba mi się jej strój.

  OdpowiedzUsuń