Książę William i Catherine w drodze do Anmer Hall.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj książę William i księżna Catherine zostali zauważeni w samochodzie z dziećmi w drodze do Anmer Hall w Norfolk. Para spędzi tam całe lato, gdzie książę rozpocznie także pracę jako pilot śmigłowca dla East Anglia Air Ambulance. Prawdopodobnie Kate i William zamieszkają tam na stałe aby mieć więcej prywatności i swobody niż w Pałacu Kensington w Londynie.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

W najbliższych tygodniach możemy wyczekiwać opublikowania oficjalnego zdjęcia całej rodziny Cambridge, a następnie dot. chrztu małej księżniczki.
Wczoraj książę zarejestrował także oficjalnie swoją córeczkę, którą tego samego dnia odwiedziła Królowa, a następnie książę Karol i Camilla :)

* * *

Kupiłam dzisiaj specjalne wydanie angielskiej gazety OK! w której jest dużo artykułów nt rodziny królewskiej z okazji narodzin księżniczki. Wkrótce będę wrzucać fragmenty wywiadów i tekstów na bloga :)

* * * * *

 Jutro książę Harry odwiedzi Sydney Opera House, a także uda się do Macquaire University Clinic, gdzie pozna oficera Spearing, który stracił obie nogi w Afganistanie w 2011 roku.

5 komentarzy

 1. Już się nie mogę doczekać zdjęć małej Księżniczki.:) I artykułów z OK też.;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz pozostaje czekać na chrzciny...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. wydaje mi się, że William i Kate nie przeprowadzają się do Anmer Hall na stałe, tylko na czas wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytalam wczoraj, ze remont dachu, pomieszczen w srodku + pokoj dla niani byly robione konkretnie :) I ze przewiduja, ze tam zostana ze wzgledu na spokoj i wiecej prywatnosci.

   Usuń
  2. aha, ale to trochę dziwne, ponieważ gdy powrócą do królewskich obowiązków, to cały czas będą musieli dojeżdżać do Londynu.

   Usuń