Odwiedziny małej księżniczki w Pałacu Kensington.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj ok. 11:30 do Pałacu Kensington przyjechała Carole Middleton z córką Pippą aby zobaczyć swoją wnuczkę. Niedługo po nich pojawił się także dumny dziadek - książę Karol i Camilla. Przed godziną 14 w Pałacu zauważono także tatę Catherine - Michaela Middletona. Z najbliższej rodziny brakowało tylko brata Jamesa i księcia Harry'ego, który przebywa obecnie w Australii.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Pałac Kensington w imieniu księżnej Catherine i księcia Williama podziękował za wszystkie gratulacje napływające z całego świata. Nie dowiemy się także dzisiaj jakie imiona będzie nosić księżniczka Cambridge. W tym samym oświadczeniu zacytowano również księcia Harry'ego: ,,Ona jest absolutnie piękna. Nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę".

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Dziś rano Elżbieta II razem z mężem uczestniczyła we Mszy Św w Sandringham, gdzie modlono się także za małą księżniczkę. Daily Mail podaje, że prawdopodobnie monarchini przyjedzie jutro do Londynu i być może pozna swoją kolejną prawnuczkę? Nawet jeśli nie, to nastąpi to zapewne w ciągu kilku dni, ponieważ para książęca zamieszka w Anmer Hall i mam nadzieję dowiemy się szybko jakie imiona wybrali :)

12 komentarzy

 1. O matko jak trafiłam. Wszyscy jesteśmy ciekawi imion dziewczynki. I niestety musimy uzbroić się w cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nastąpi to w ciągu 2 - 3 max dni :)

   Usuń
 2. rodzice Kate na bardzo szczęśliwych to dzisiaj nie wyglądali...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie mnie to zdziwiło..może to przez obecność fotografów? Ale z drugiej strony nie powinno ich to dziwić skoro od samego początku jest wokół nich i całej BRK zamieszanie :)

   Usuń
  2. Może im przykro że sami nie odbierali porodu?

   Usuń
 3. Malutka jest prześliczna :) Oby jak najszybciej podali jej imiona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że jutro podadzą imiona

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam wolę trochę poczekać, ciekawość jest większa :) Poza tym wciąż nie ochłonęłam po tej wiadomości, że to dziewczynka :) Wczorajszy dzień był pełen wrażeń, można wręcz powiedzieć, że nie odchodziłam od laptopa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak jak ja :) Twitter, blogger i włączona kamera na żywo przed szpitalem :)

   Usuń
 6. Charlotte Elizabeth Diana!!!

  Totalnie mi nie pasuje. Victoria bardziej jakoś...

  OdpowiedzUsuń