,,New Colours" na Zamku Windsor / Ostatnie wizyty księcia Karola i Camilli.

www.zimbio.com

Wczoraj Królowa wraz z mężem, książę Karol i Camilla uczestniczyli w prezentacji nadania nowego sztandaru 1 batalionu Gwardii Walijskiej na Zamku Windsor.
Książę Walii po uroczystości rozmawiał z najstarszym członkiem straży walijskich, który żartował o swojej córce. Karol zapytał ile ma jeszcze córek, na co ten odpowiedział: ,,Jedna i to wystarczy!". Książę roześmiał się i powiedział, że ma nadzieję na wnuczkę :)

www.zimbio.com

www.princeofwales.gov.uk

Dzień wcześniej książę otworzył nową wystawę ,,Indigenous Australia: Enduring Civilisation" w British Museum. 2 dni temu oficjalnie otworzył także nowe centrum sportowe w Dumfries House Estate w Cumnock, gdzie próbował swoich sił w grze w tenisa stołowego i badmintona.

www.twitter.com

Księżna Kornwalii wzięła udział w pokazie grupy cyrkowej Acelere i Tańca Circolombia w Roundhouse w Londynie.

 * * * * *
www.dailymail.co.uk

2 dni temu zauważono księżną Catherine, która wyjeżdżała z Pałacu Buckingham samochodem wraz z synkiem i ochroniarzem. Chyba nikt z nas nie spodziewał się zdjęć księżnej w takiej sytuacji podczas wyczekiwania na Royal Baby 2, któremu ewidentnie nie spieszy się na nasz świat :)  

* Kalendarz i Rodzina Królewska w TV zostały zaktualizowane :)

6 komentarzy

 1. Karol zawsze pragnął córki wiec nie ma co się dziwić, że teraz liczy na wnuczkę... Myślę, że w końcu się doczeka...;)
  Ciekawe czym ta córka tak dopiekła temu gwardziście?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znając nasze (kobiece) możliwości pewnie było tego dużo ^^ :)

   Usuń
  2. A wiadomo w jakim wieku jest córka?:> Wtedy można byłoby się domyślać czegoś więcej...:P

   Usuń
  3. W tym momencie ma jakies 35-45lat chyba ;)

   Usuń
 2. Podobno księżna Kate urodziła dzisiaj po 8 córeczkę. Ciekawe jak będzie miała na imię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książę Karol w tenisa stołowego i badmintona? :-D a ktoś to zarejestrowal? bo ja chętnie zobaczę :-) i mała księżniczka jest już na świecie :-) super że to dziewczynka? Williamowi i Kate to wszystko się układa w formie bajki Disneya..... "żyli długo i szczęśliwie" i tego im życzę!!!
  kasia

  OdpowiedzUsuń