Książę Harry w Sydney Opera.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj książę Harry pojawił się na spotkaniu z Premierem Australii w Sydney Opera House. Przed budynkiem czekał na niego tłum ludzi z którymi robił sobie zdjęcia i chwilę rozmawiał. Pewna kobieta (Victoria McRae) postanowiła spytać się księcia czy się z nią ożeni! Napisała więc na kartce ,,Marry Me, Last Chance, Prince Harry", a co ciekawe kiedy do niej podszedł przez chwilę udawał, że się nad tym zastanawia, a w rezultacie dał jej buziaka w policzek! Victoria wykorzystała sytuację chcąc dostać go w usta, ale Harry szybko zareagował i się odsunął :) Ach, ależ on ma ,,branie"! ;))

www.dailymail.co.uk
Prezent dla Charlotte :) / www.dailymail.co.uk

Książę rozmawiał także z weterankami wojennymi oraz z dziećmi z miejscowej szkoły. Następnie udał się do szpitala na spotkanie z Ali'm Spearing, który stracił obie nogi podczas misji w Afganistanie.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

W weekend książę odwiedzi Nową Zelandię.

7 komentarzy

 1. Oh ile ja bym dała za takiego buziaka... albo chociaż krótkie spojrzenie w te blue eyes... :-) kocham kocham kocham!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hah z tym pocałunkiem to było nieźle ;) Ciekawe kiedy się ustatkuje,w końcu jest już po trzydziestce (jeśli się nie mylę ) to już najwyższy czas znaleźć te jedyną... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. alez on cudowny! powinien byc królem zamiast leniwego williama i jeszcze brdziej leniwej kate!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze mnie zastanawia czemu Harry ma takie powodzenie? Nie mówię, że nie jest interesującym mężczyzną, ale są przystojniejsi od niego... Może to kwestia tytułu i rodziny...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja się cały czas zastanawiam co ja w nim widzę.... to raczej nie pochodzenie bo william mi sie nigdy nie podobał.
   Uwielbiam Harrego w mundurze :-) moze to o to chodzi?
   Na pewno ma coś w sobie. I ma tego bardzo dużo :-)
   poza tym... kto nie lubi niegrzecznych chłopców???

   Usuń
  2. Przede wszystkim jest najbardziej otwarty i przyjazny z BRK :) pozuje do zdjec b.chetnie, rozmawia swobodnie jak jego matka Diana. Do tego urok osobisty, zarty i rozne wpadki czynia go blizszym zwyklym ludziom niz np.grzeczny i troche sztywny William. Harry wie, ze nie bedzie raczej krolem wiec cytuje go: ,,bede mogl robic co chce" ;)

   Usuń
 5. O_o czemu ona chciała pocałować mojego przyszłego męża? :D

  anytsujdream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń