,,Nie czuję się jak Bridget Jones!". / Obchody 90 urodzin Królowej.

www.dailymail.co.uk

Opublikowano dzisiaj zdjęcia księcia Harry'ego, który razem z ekipą NT Parks and Wildlife pomagał złapać krokodyla na łódź. Na publikację zdjęć zgodzono się dopiero po powrocie księcia do Wielkiej Brytanii. Harry nie miał bezpośredniego zagrożenia ze strony zwierzęcia, ponieważ pomagał jedynie przy jego wciągnięciu na pokład i zabezpieczeniu aby się nie ruszał. Ekipa była bardzo zadowolona i podekscytowana z możliwości współpracy z członkiem rodziny królewskiej, a zdarzenie to miało miejsce 3 tygodnie temu podczas szkolenia księcia w Australii :)

www.dailymail.co.uk
Patrzcie co mam! :) / www.dailymail.co.uk

Niestety nie wiem w jakim celu wyciągali oni krokodyla na łódź, ale być może chcieli sprawdzić jego stan zdrowia lub oznaczyć.
Ponadto podczas pobytu w Nowej Zelandii książę zdradził, że jest szczęśliwy będąc singlem i nie czuje się jak Bridget Jones :) Powiedział również, że zamierza spędzić całe lato w Afryce, gdzie będzie pracował razem z grupami walczącymi z kłusownictwem i nielegalnym handlem dzikich zwierząt. ,,Tam ludzi nie obchodzi to kim jestem. Będą to dla mnie 3 miesiące ciężkiej pracy".

* * * * * 

www.hmq90.co.uk

W przyszłym roku Elżbieta II będzie obchodzić swoje 90 urodziny! Z tej okazji już teraz rozpoczęły się przygotowania do celebrowania tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach od 12-16 maja 2016 roku w Windsorze.

,,Ponad 90 minut, 500 koni i ponad 1000 uczestników z całego Zjednoczonego Królestwa i świata stworzy radosne wydarzenie dla Królowej. 90-letnia podróż zabierze nas z radością od narodzin aż do II wojny światowej, jej małżeństwo, koronację i panowanie. Obchody będą zrealizowane dzięki koniom, aktorom, zespołom i tancerzom aby opowiedzieć jej całą historię. 90 minut będzie połączeniem najnowszej projekcji wideo i efektów oświetlenia LED". 

W uroczystościach będzie uczestniczyć sama Królowa i jej rodzina także szykuje się niezłe święto w Wielkiej Brytanii :-)

8 komentarzy

 1. z jednej strony jest to zrozumiałe, że nie chce się z nikim wiązać, bo łączyło by się to z tym, że musiałby poświęcić wiele rzeczy, które wykonuje teraz, na rzecz rodziny, ale z drugiej strony, na pewno każdy czeka na kolejny royal wedding :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno czuje na sobie presję dlatego tak mówi ;) Myślę, że jak się zakocha to wtedy będą inne rzeczy ważniejsze. Trzymam za niego kciuki i życzę mu jak najlepiej :)

   Usuń
 2. Dzis urodziny zary, i rocznica slubu autuum i petera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zara miala urodziny 2 dni temu, a o rocznicy slubu Petera udostepnialam tweeta :)

   Usuń
 3. Aż trudno uwierzyć, że będzie miała 90 lat :) Myślę, że spokojnie doczeka 100 :D Wtedy nie będą mogli jej śpiewać "100 lat" tylko 200 lat :D

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie to biedny ten krokodyl... Mam nadzieję, że jego złapanie miało głębszy sens niż tylko zrobienie fajnych fotek...

  OdpowiedzUsuń
 5. Polsat cafe
  Elżbieta II - królowa dyplomacji

  31.05 godz. 06:00


  Canal +
  Grace księżna Monako
  24.05 godz. 21:30
  25.05 godz. 19:20
  28.05 godz. 22:25
  30.05 godz. 19:15  Polsat viasat history

  Pochodzenie europejskich monarchów
  01.06 godz. 07:00


  Viasat History HD/Viasat Nature HD

  Monarchinie średniowiecznej Anglii
  21.05 godz. 18:00 odc 3

  Pochodzenie europejskich monarchów
  20.05 godz. 20:00
  24.05 godz. 00:40

  FOKUS TV
  Paparazzi i rodzina królewska
  19.05 godz. 11:05  OdpowiedzUsuń