Czy wiesz, że....


Zara Tindall stworzyła własną kolekcję biżuterii?

www.calleija.com.au

Córka księżniczki Anny razem z australijskim projektantem Johnem Calleija zaprojektowała pierścionki, kolczyki i naszyjniki o nazwie Coronet Suite i Saddle Suite. Wszystkie z nich nawiązują do ukochanego sportu Zary czyli jeździectwa. Pierścionki w kształcie siodła, dodatkowo ręcznie wykonane z platyny, białego lub żółtego złota i diamenty - to mogła wymyślić tylko ona! :) Ceny z tej wyjątkowej kolekcji zaczynają się od 5 000 funtów.

www.calleija.com.au
www.calleija.com.au

Pierwszy raz Zara z Johnem spotkała się w Australii w 2013 roku podczas wyścigów konnych. ,,Od pierwszego spotkania z Johnem poczułam natychmiastowe połączenie co do wzorów Calleija, które fantastycznie się nosi. Rozmawialiśmy wtedy o stworzeniu czegoś razem i jak wielkie może to być, a dodatkowo chcieliśmy dobrze zaprezentować nasze osobowości, dlatego aktywnie wybieraliśmy kamienie szlachetne aż po ich wykończenie".

.

Więcej biżuterii znajdziecie na oficjalnej stronie CALLEIJA. Co sądzicie o kolekcji Zary?

4 komentarze

 1. Ciekawe, dlaczego Zara posługuje się tu panieńskim nazwiskiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Zara w poprzednich kontraktach reklamowych również używała nazwiska Philips i myślę, że to tylko dlatego aby ludzie ją kojarzyli z rodziną królewską. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.

   Usuń
 2. ładna biżuteria, ale nie na mają kieszeń ;)

  OdpowiedzUsuń