Królowa z mężem w Londynie / Książę William w pracy + więcej.

www.zimbio.com

Królowa wraz z księciem Filipem odwiedziła dzisiaj wschodnią część Londynu. Para królewska przyjechała najpierw do Chadwell Heath Community Centre, gdzie rozmawiali z pracownikami i grupą seniorów, którzy uczą się korzystania z Internetu i komputera. Centrum zostało otwarte we wrześniu ubiegłego roku.

www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk

Następnie odwiedzili Abbey Leisure Centre
, gdzie grupa dzieci z miejscowej szkoły pokazała im swoje umiejętności pływania. Królowa odsłoniła także pamiątkową tablicę, a książę Filip zamienił kilka słów z przybyłymi na miejsce mieszkańcami :)


* * * * *
www.dailymail.co.uk

Dziś minął kolejny dzień pracy księcia Williama. Tym razem książę mógł się wykazać swoimi umiejętnościami jako pilot, ponieważ ratował życie 50 letniemu mężczyźnie, który dostał zawału serca. Razem z ekipą ratowniczą William przetransportował pacjenta do szpitala w Suffolk czym oczywiście wzbudził zainteresowanie wśród pielęgniarek, które szybko zaczęły robić zdjęcia siedzącemu w helikopterze księciu :)

 * * * * *
www.princeofwales.gov.uk

Książę Karol i Camilla uczestniczyli 2 dni temu w Great Yorkshire Show w Harrogate, które organizowane jest przez 3 dni. Para książęca spotkała się tam z wystawcami zwierząt oraz przybyłymi mieszkańcami. Co ciekawe Książę Walii jest patronem wystawy od 1998 roku, którą co roku odwiedza ok. 130 000 osób.

www.zimbio.com

 Księżna Kornwalii odwiedziła wczoraj szkołę St. Peter's Eaton Square Church of England w Londynie. Camilla chętnie uczestniczyła tam w zajęciach plastycznych jak i czytania.

* * * * *

I na koniec wspaniała wiadomość od księcia Harry'ego! Igrzyska Invictus Games odbędą się  w przyszłym roku w USA w Orlando od 8-12 maja! W tym sportowym wydarzeniu mogą wziąć udział byli żołnierze, którzy zostali ranni lub są obecnie chorzy.  Jako Prezydent i jeden z pomysłodawców, książę Harry na pewno jest teraz z siebie dumny :)

1 komentarz