Para książęca w Kornwalii / Nowe zdjęcie księcia George'a / Królowa w Windsorze.

www.zimbio.com

Dzisiaj książę Karol i księżna Camilla rozpoczęli swoje wizyty w Kornwalii. Po przyjeździe do Padstow zostali przywitani przez lokalne dzieci ze szkoły oraz wolontariuszy RNLI.

Mina psa bezcenna :D / www.zimbio.com
www.zimbio.com

Po krótkich rozmowach z mieszkańcami udali się do XVII wiecznego Pubu, w którym książę skorzystał z okazji i nalał sobie piwo :) Następnie odwiedził miejską bibliotekę, rozmawiał z pracownikami, a w tym samym czasie księżna spotkała się z przedstawicielami Shelterbox - organizacji, która zajmuje się udzielaniem pomocy w Nepalu.

* * * * *

Na Twitterze pojawiło się zdjęcie księcia George'a z nianią, zrobione 12 lipca w Londynie. I pomyśleć, że w środę ten mały przystojniak skończy już 2 latka! :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Wczoraj zauważono Królową, która jechała z ochroniarzem samochodem po Windsor Great Park.

www.dailymail.co.uk

Od kilku dni Wielka Brytania ,,żyje" publikacją prywatnego filmu Rodziny Królewskiej, który został nagrany w 1933 roku. Znajduje się na nim Królowa Matka, księżniczka Elżbieta, jej siostra i ich wujek - książę Edward, którzy wykonują gest wyglądający na hitlerowskie pozdrowienie, choć moim zdaniem była to raczej zabawa... 
Pytanie skąd ,,The Sun" miało lub dostało takie nagranie? Pałac Buckingham wyjaśnia, że nikt nie ma dostępu do królewskiej kolekcji filmowej bez wyraźnej zgody rodziny.

8 komentarzy

 1. Ja też myślę ,że to była tylko zabawa :) Jednak smutne jest to, że ktoś z BRK musiał pozwolić na publikację tego nagrania :( Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie:Kiedy będą podawać :"czy wiesz..." ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę,że któryś członek BRK sprzedał nagranie. Jestem bardzo ciekaw który. Był to rok 1933 więc Królowa Matka(ówczesna Księżna Yorku) nie wiedziała, że ten znak za parę lat będzie symbolizował zło. Myślę, że gdyby wiedziała nie pozwoliłaby swoim córkom na ten znak. W sumie nie ma co się dziwić to Książę Edward.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy zauważyliście, że Camilla zakłada często te same buty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może je po prostu lubi ;)

   Usuń
  2. I zapewne są wygodne, co jest ważne przy takich wyjściach :)

   Usuń
  3. Możliwe, że ma kilka par takich samych, podobnie jak EII czy słynna Anna Wintour.

   Usuń
 4. Podziwiam królową że pomimo tego wieku jeździ samochodem :)

  OdpowiedzUsuń