Ostatnie wyjścia Rodziny Królewskiej.

www.dailymail.co.uk
  
Dzisiaj książę William był obecny w Hyde Parku na obchodach 10 rocznicy zamachów w Londynie. Książę wysłuchał przemówień osób, które przeżyły wybuch bomby w metrze, a także osobiście z nimi rozmawiał.

www.dailymail.co.uk

Po uroczystości koło pomnika złożył żółte gerbery - kwiaty nadziei.

* * * * *
www.zimbio.com

Od wczoraj para książęca przebywa w Walii. Swój pierwszy dzień wizyt rozpoczęli od miasta Cardiff, gdzie książę odwiedził Glamorgan County Cricket Club. Spotkał się tam z graczami i wolontariuszami programu Prince's Trust.

www.zimbio.com

Dzisiaj przybyli do Wrexham, gdzie otworzyli nową piekarnię, a następnie udali się do lokalnego pubu ,,Raven Inn", gdzie grali w lotki, a także spróbowali piwa :)

* * * * *
www.zimbio.com

Królowa Elżbieta i książę Filip odwiedzili ostatnio the Royal Auxiliary Air Force w Edynburgu. Para królewska zwiedziła cały budynek, poznali osobiście niektórych pilotów, a także pozowali do wspólnego zdjęcia.

* * * * *
Niestety Pałac Kensington do tej pory nie podał żadnej informacji dot. publikacji oficjalnych zdjęć z chrztu księżniczki Charlotte. Mam nadzieję, że nastąpi to jednak do końca tego tygodnia.
Zakładki: Kalendarz i RK w TV zostały zaktualizowane :)

4 komentarze

 1. Podoba mi się Camilla jako księżna. Często jednak mam wrażenie że jest wystraszona i przejęta - szczególnie wtedy gdy przebywa w pobliżu Królowej. Z reszta widac że EII jej nie lubi-toleruje. I co najważniejsze wyładniała??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak najważniejsze jest to czy wyładniała czy nie... to co robi nie ma znaczenia przecież.... tylko wygląd się liczy, jakby była brzydka, jak noc listopadowa i gruba, to byłaby przecież beznadziejną księżną... Ehhhh dziewczyno...

   Usuń
 2. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.dailymail.co.uk/&prev=/search%3Fq%3Dmail%2Bonline%26newwindow%3D1%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DaaD%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26channel%3Dsb

  WIMBLEDON

  OdpowiedzUsuń