Czy wiesz, że...

Starsza siostra księżnej Diany (Sarah) spotykała się z księciem Karolem?

www.pinterest.com

To właśnie dzięki siostrze przyszła księżna Walii poznała księcia Karola.

* Diana: ,,Przyjechał ze swoim labradorem. Moja siostra przyczepiła się do niego jak rzep, a ja myślałam: ,,Boże, on musi tego po prostu nienawidzić!". I schodziłam z drogi. Pamiętam, że byłam wtedy grubą, pękatą, nieumalowaną pannicą, ale robiłam mnóstwo hałasu i chyba to mu się podobało, bo po kolacji podszedł do mnie, zatańczyliśmy, a on zapytał: ,,Czy możesz mi pokazać kolekcję obrazów w galerii?". Właśnie miałam to zrobić, kiedy zjawiła się moja siostra Sarah i powiedziała, żebym szybko znikała. Widywałam go od czasu do czasu z Sarah i ona strasznie się tym wszystkim, co między nimi zaiskrzyło, ekscytowała".

www.pinterest.com
www.pinterest.com

Sarah była bardzo szczera i pewna siebie. Z księciem Walii jeździła na nartach w Szwajcarii i kibicowała mu podczas meczów polo. Wiele osób zastanawiało się czy będzie przyszłą żoną Karola? Nic bardziej mylnego! W 1977 roku starsza siostra Diany w rozmowie z dziennikarzami powiedziała, że miała anoreksję, ,,tysiące chłopaków", problemy z alkoholem, a także, że zbiera wszystkie wycinki z prasy o jej związku z księciem aby pokazać je później swoim wnukom. Dodała, że nigdy nie wyjdzie za mąż za Karola, obojętne czy byłby śmieciarzem czy przyszłym królem Anglii. Gdy artykuł przeczytał książę Walii powiedział: ,,Zrobiła coś niewiarygodnie głupiego". Od tego czasu para przestała się ze sobą spotykać...


www.pinterest.com

Ciekawe jak potoczyłyby się losy księcia i Sarah gdyby nie ukazał się ,,głupi" artykuł, a ona sama nie zapoznała bliżej Karola i Diany?...

* Cytat pochodzi z książki Andrew Morton pt. ,,Diana. Moja historia".

5 komentarzy

 1. Sam artykuł może nie świadczy dobrze, ale przynajmniej nie owijała w bawełnę i wiedziała co znaczy związek z przyszłym Królem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego dziwilam sie, ze pozwolila swojej siostrze :-P

   Usuń
 2. szczerze mówiąc, gdybym nie wiedziała, to nigdy bym nie powiedziała, że to siostra Diany. zupełnie nie były do siebie podobne, może jedynie włosy podobnie sobie układały, ale nic więcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytaliscie juz? Czyzby bylo royal baby harrego ? :):)

  OdpowiedzUsuń