Królewskie Śluby: Lady Rose Windsor i George Gilman.

www.pinterest.com

Zaręczyny Lady Rose Victorii Brigitte Windsor (najmłodszej córki księcia i księżnej Gloucester) z George'm Gilmanem ogłoszono 16 listopada 2007 roku.
Ich skromny ślub odbył się 19 lipca 2008 roku w kaplicy w St. James's Palace.
George Gilman jest synem Petera Gilmore, byłego dyrektora klubu piłkarskiego Leeds United. Para poznała się w Londynie, gdzie mieszkali razem, a Lady Rose pracowała tam jako asystent sztuki w przemyśle filmowym.

www.dailymail.co.uk

 
Suknia Panny Młodej została zaprojektowana przez Franka Couture. Bardzo skromna, bo bez koronek, haftów, bufiastych rękawów itp. wydaje mi się idealnie dobrana do delikatnej urody Lady Rose. Córka księcia Gloucester ubrała także rodzinną Iveagh Tiara, którą w 1893 roku dostała królowa Maria w prezencie ślubnym od hrabiego i hrabiny Iveagh. Rose założyła ją wraz z długim, tiulowym welonem. Jej główną drużbą była starsza siostra, lady Devina, a do ołtarza poprowadził ją dumny ojciec, książę Ryszard z Gloucester.


www.pinterest.com / www.dailymail.co.uk

Na ślubie z Rodziny Królewskiej byli obecni: hrabia i hrabina Wessex, księżniczka Anna z mężem, Peter Philips z żoną Autumn oraz rodzice i rodzeństwo Panny Młodej. Catherine Middleton była obecna, ale bez księcia Williama, który przebywał wtedy na Karaibach, gdzie odbywał szkolenia z Royal Navy. Pałac wyraźnie powiedział, że Kate nie reprezentowała Williama ani nie siedziała z RK, choć wyraźnie pokazywało to, że jest kimś ważnym i spekulowano, że w 2009 roku będzie kolejny ślub. W rzeczywistości musieliśmy jednak poczekać jeszcze trochę dłużej;)

www.dailymail.co.uk

Para doczekała się 2 dzieci: w maju 2010 roku przyszła na świat ich córka Lyla, a w listopadzie 2012 roku ich syn Rufus. 

10 komentarzy

 1. Suknia ślubna Rose jest BOSKA *o*

  OdpowiedzUsuń
 2. Suknia skromna, ale ładna, bardzo delikatna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Suknia Rose od tej chwili jest jedną z moich ulubionych. Skromnie i z klasą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. suknia nie w moim stylu ale za to tiara jest przepiękna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Suknia podoba mi się bardziej niż suknia ślubna Kate.
  Czy oni są w jednym wieku? Bo pan młody wydaje się być młodszy, patrząc po tym ostatnim zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest strasznie podobna do swojej mamy Księżnej Brigitte. Nie ma to jak krolewskie geny a propo genów zrobisz post o członkach BRK którzy są podobni do swoich przodków? Jest taki artykuł w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://player.pl/programy-online/druga-strona-medalu-odcinki,92/odcinek-5,sarah-ferguson,S02E05,1936.html?atpl#play -nie wiem,czy widziałaś

  OdpowiedzUsuń