Aktualizacja: Nowe zdjęcia Charlotte! / Ostatni dzień na Malcie / Książę Harry na meczu polo + zapowiedź konkursu!

www.zimbio.com

2 dni temu wieczorem w Corinthia Palace Hotel odbył się bankiet z okazji spotkania wszystkich przedstawicieli Commonwealth. Premier Kanady (Justin Trudeau) w swoim krótkim przemówieniu żartował, że nie jest najmłodszym premierem (co ciekawe jego ojciec również kiedyś był), ale dodał, że monarchini widziała więcej niż większość Kanadyjczyków Kanadę. 
Królowa, znana ze swojego poczucia humoru w swoim przemówieniu podziękowała mu, że dzięki niemu poczuła się staro :)

www.zimbio.com

Wczoraj książę Karol wraz z Camillą zwiedzili stare miasto Mdina, gdzie spacerowali i zwiedzili m.in. Katedrę. W tym samym czasie Królowa i książę Filip udali się w rejs statkiem po Morzu Śródziemnym, oglądnęli mecz polo na torze wyścigowym, a w ogrodach Pałacu San Anton królowa zasadziła drzewo. Tak zakończyli swoją 3 dniową wizytę na Malcie.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Wczoraj książę Harry grał w charytatywnym meczu polo (Sentebale Royal Salute Polo Cup), gdzie w trakcie gry spadł z konia. Na szczęście nie było to nic groźnego, gdyż książę ześlizgnął się nad głową konia, następnie wstał, pokazał wszystkim, że jest OK i powrócił do gry :)

* * * * *
Tak wyglądają poszczególne miesiące :) /Daily Mail

Zbliża się Nowy Rok...a ja postanowiłam wykorzystać to, że mieszkam w UK i mam dla Was niespodziankę! Wczorajsza gazeta Daily Mail zawierała specjalny dodatek - kalendarz ze zdjęciami księcia George'a, księżnej Catherine, Williama i Charlotte, którą postanowiłam kupić i z wielką chęcią obdarzę nim także 2 osoby! :-)

Tak wygląda w środku ,,Luty" :) / Daily Mail

W związku z tym wymyśliłam bardzo prosty konkurs, który znajdzie się na blogu 1 grudnia (we wtorek) :) Liczę na Was, bo choć nagroda nie jest książką, filmem itp. to myślę, że dla fana BRK, a zwłaszcza rodziny Cambridge będzie ciekawa :) 

* * * * *
Pałac Kensington /www.dailymail.co.uk

Pałac Kensington opublikował dzisiaj 2 piękne zdjęcia księżniczki Charlotte! Fotografie zrobiła księżna Catherine w Anmer Hall w Norfolk. 

Pałac Kensington /www.dailymail.co.uk


Czyż nie jest słodka? Kolor włosów po mamie, a oczka po tacie ;)

6 komentarzy

 1. Już nie mogę się doczekać konkursu :) Bardzo bym chciała mieć taki kalendarz

  OdpowiedzUsuń
 2. Szykuję się na konkurs :)
  Spodziewałam się nowych zdjęć, ale nie Charlotte, tylko George'a :) Cóż, dobrze, że przynajmniej jakieś są ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że opublikują także i zdjęcia George'a, ale bliżej świąt ;)

   Usuń
 3. Kim jest ta kobiet w stroju w kolorze pudrowego różu na trzecim zdjęciu za Królową EII? - ładnie się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń