Ostatnie wydarzenia.

www.zimbio.com

Książę Harry spotkał się dzisiaj przed pałacem Buckingham z byłymi żołnierzami, którzy od 72 dni uczestniczyli w ,,Walk of Britain". Cała grupa szła na nogach od Szkocji wzdłuż Wielkiej Brytanii, co miało na celu zwrócenie uwagi na byłych wojskowych, którzy podczas walk w Afganistanie doznali poważnych urazów lub stracili swoje kończyny.
 
www.dailymail.co.uk

www.zimbio.com

W wyprawie brała udział tylko jedna kobieta - Kirstie Ennis.  W 2012 roku jej śmigłowiec musiał awaryjnie lądować w Afganistanie. Przez nagły wybuch straciła pół szczęki, a pół twarzy miała dosłownie zniszczoną, którą dzięki 38 operacjom udało się doprowadzić do obecnego wyglądu.
Książę dwukrotnie dołączył do całej grupy aby promować ich pomysł. Kiedy doszli dzisiaj do ostatniego etapu koło pałacu Buckingham, Harry był wyraźnie wzruszony. Kirstie wręczyła mu swoją największą pamiątkę po zmarłym przyjacielu, żołnierzu tzw. nieśmiertelnik. ,,Nie mogę tego przyjąć" - powiedział książę. ,,Musisz. Wiesz co to dla mnie znaczy" - odparła, na co Harry od razu ją przytulił ;)


www.zimbio.com

www.zimbio.com

Wczoraj książę Harry, książę Filip i książę William oglądali finał pucharu Rugby, który wygrała drużyna Nowej Zelandii. Harry jako patron wydarzenia wręczył zwycięzcom puchar.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj książę William uczestniczył w ceremonii pamięci służby Submarine w Middle Temple w Londynie, gdzie spotkał się z weteranami wojennymi.

* * * * *
www.twitter.com

Zauważono wczoraj Królową na konnej przejażdżce na terenie Zamku Windsor. Ach, ta jej miłość do koni! ;)


 * * * * *
www.mirror.co.uk

&Wczoraj widziano także Zarę Tindall na spotkaniu z przyjaciółmi w barze. Wnuczka Królowej piła piwo i rozmawiała m.in. z tancerzami Strictly Come Dancing.

www.mirror.co.uk

Na pewno jako mamie i zawodniczce jazdy konnej miło było się ,,rozerwać" w towarzystwie dobrych znajomych :)

5 komentarzy

 1. Wiadomo, kto będzie obecny podczas Niedzieli Pamięci ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Królowa, książę Filip, hrabia i hrabina Wessex, chyba książę i księżna Cambridge oraz księżniczka Anna. Nie wiem jak książę Harry..ciężko znaleźć potwierdzenie ich wizyt :/

   Usuń
  2. Para królewska z Holandii również będzie :)

   Usuń
 2. Chciałabym kiedyś poznać Harry'ego. Mial swoje wybryki, ale widać, że wydoroślał i zmądrzał. Widać, że to fajny gość i Diana byłaby dumna z Jego działalności charytatywnej, co ja mówię, na pewno jest dumna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zara ładnie wyszła na zamieszczonym zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń