Garden Party w Pałacu Buckingham + więcej.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj w Pałacu Buckingham odbyło się ostatnie Garden Party w którym uczestniczyła królowa. Na spotkaniu z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli także: książę Filip, książę i księżna Cambridge, książę i księżna Gloucester, książę Kentu oraz księżniczki Beatrice i Eugenie.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Najciekawszą rzeczą jest fakt, że książę William po raz pierwszy uczestniczył w Garden Party w Pałacu Buckingham! Nie pytajcie jak mu się to udało ;)

* * * * *

www.dailymail.co.uk

DailyMail udostępnił dzisiaj także kilka zdjęć księżnej Catherine z dziećmi na terenie Kensington Palace. Książę George zasiadł na motocyklu policyjnym, a mała Charlotte w tym czasie zapewne smacznie spała w wózku, który trzymała księżna ;)

* * * * * 
www.hellomagazine.com

Lady Gabriella Windsor (córka księcia Michała z Kentu) została felietonistką w magazynie Hello! Swój pierwszy wywiad przeprowadziła ze śpiewaczką Katherine Jenkins, a jej cykl nazywa się ,,Ella meets". 

9 komentarzy

 1. Póki co żadna stylizacja Eugenie czy Beatrice mnie nie zachwyciła ;)
  W 90% przypadków są one wręcz nieodpowiednie dla ich figur i po prostu źle w nich wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o jakieś słowo wyjaśnienia co jest najciekawszego, że William uczestniczył po raz pierwszy? Czemu wcześniej nie uczestniczył? Musiał mieć specjalne zaproszenie/pozwolenie?
  Można gdzieś u Ciebie przeczytać co to właściwie jest garden party? Oczywiście w wydaniu królewskim :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. William jako 2 w kolejce do tronu powinien już od dawna uczestniczyć w Garden Party. W takich spotkaniach bywała już kilka razy księżna Catherine, nie wspominając o dalszych członkach RK, dlatego tym bardziej dziwi mnie fakt, dlaczego dopiero teraz zaczął na nich bywać? ;)
   Nie musiał mieć żadnego zaproszenia ani pozwolenia. Takie Garden Party należy traktować jak oficjalne wyjście (dot. obowiązków królewskich).
   Nie pisałam nigdy o Garden Party jako wydarzeniu, ale świetnie opisała to Karolina (autorka bloga o Królowej EII) tutaj:

   http://thequeen.blog.onet.pl/2015/05/14/garden-party-co-to-jest/

   Usuń
 3. To samo pomyślałam. Beatrice i Eugenie przeważnie wyglądają okropnie, jest to dla mnie tym dziwniejsze, że mając tyle pieniędzy co one mają i wychowując się w rodzinie królewskiej powinny umieć włożyć na siebie coś w czym wyglądają dobrze. A jeśli są tak oporne na wiedzę to chociaż kogoś do tego wynająć. Kate pięknie.
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 4. Według Ciebie, do kogo bardziej podobna jest Lady Gabriella?

  OdpowiedzUsuń
 5. Lady Gabriella jest dość ,,wymieszana", ale wg mnie jest chyba bardziej podobna do księżnej ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stylizacje Beatrice i Eugieni mnie "powalily" na kolana,tylko szkoda że w negatywnym sensie... co do kate,to prezentowała się całkiem ładnie, jednak nie jestem fanka tej sukienki.

  Ps ceny biletów na ten koncert organizowany przez fundacje Harry'ego Sentabale rozpoczynają się od 79£ wzwyż. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiesz coś czy może Batricie jest jeszcze z Davem ? Wcale ich nie widac za to Eugenia i Jacka owszem był nawet na tej wystawie kwiatów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że są nadal razem ;) Gdyby się rozstali to prasa brytyjska już by coś pisała na ten temat.

   Usuń