Garden Party w Pałacu Buckingham + więcej.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj w Pałacu Buckingham odbyło się ostatnie Garden Party w którym uczestniczyła królowa. Na spotkaniu z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli także: książę Filip, książę i księżna Cambridge, książę i księżna Gloucester, książę Kentu oraz księżniczki Beatrice i Eugenie.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Najciekawszą rzeczą jest fakt, że książę William po raz pierwszy uczestniczył w Garden Party w Pałacu Buckingham! Nie pytajcie jak mu się to udało ;)

* * * * *

www.dailymail.co.uk

DailyMail udostępnił dzisiaj także kilka zdjęć księżnej Catherine z dziećmi na terenie Kensington Palace. Książę George zasiadł na motocyklu policyjnym, a mała Charlotte w tym czasie zapewne smacznie spała w wózku, który trzymała księżna ;)

* * * * * 
www.hellomagazine.com

Lady Gabriella Windsor (córka księcia Michała z Kentu) została felietonistką w magazynie Hello! Swój pierwszy wywiad przeprowadziła ze śpiewaczką Katherine Jenkins, a jej cykl nazywa się ,,Ella meets". 

11 komentarzy

 1. Według mnie sukinki pogrubiają Beatrice i Eugenie. Kate jak zwykle pięknie. Zastanawiałam siě czy Kate ubierze kiedykolwiek tę sukienkę. Miała ją na chrzcinach George'a w 2013 roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co żadna stylizacja Eugenie czy Beatrice mnie nie zachwyciła ;)
   W 90% przypadków są one wręcz nieodpowiednie dla ich figur i po prostu źle w nich wyglądają.

   Usuń
  2. To samo pomyślałam. Beatrice i Eugenie przeważnie wyglądają okropnie, jest to dla mnie tym dziwniejsze, że mając tyle pieniędzy co one mają i wychowując się w rodzinie królewskiej powinny umieć włożyć na siebie coś w czym wyglądają dobrze. A jeśli są tak oporne na wiedzę to chociaż kogoś do tego wynająć. Kate pięknie.
   Natalia

   Usuń
 2. Bardzo lubię sukienki od McQueen'a w wydaniu Kate :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o jakieś słowo wyjaśnienia co jest najciekawszego, że William uczestniczył po raz pierwszy? Czemu wcześniej nie uczestniczył? Musiał mieć specjalne zaproszenie/pozwolenie?
  Można gdzieś u Ciebie przeczytać co to właściwie jest garden party? Oczywiście w wydaniu królewskim :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. William jako 2 w kolejce do tronu powinien już od dawna uczestniczyć w Garden Party. W takich spotkaniach bywała już kilka razy księżna Catherine, nie wspominając o dalszych członkach RK, dlatego tym bardziej dziwi mnie fakt, dlaczego dopiero teraz zaczął na nich bywać? ;)
   Nie musiał mieć żadnego zaproszenia ani pozwolenia. Takie Garden Party należy traktować jak oficjalne wyjście (dot. obowiązków królewskich).
   Nie pisałam nigdy o Garden Party jako wydarzeniu, ale świetnie opisała to Karolina (autorka bloga o Królowej EII) tutaj:

   http://thequeen.blog.onet.pl/2015/05/14/garden-party-co-to-jest/

   Usuń
 4. Według Ciebie, do kogo bardziej podobna jest Lady Gabriella?

  OdpowiedzUsuń
 5. Lady Gabriella jest dość ,,wymieszana", ale wg mnie jest chyba bardziej podobna do księżnej ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stylizacje Beatrice i Eugieni mnie "powalily" na kolana,tylko szkoda że w negatywnym sensie... co do kate,to prezentowała się całkiem ładnie, jednak nie jestem fanka tej sukienki.

  Ps ceny biletów na ten koncert organizowany przez fundacje Harry'ego Sentabale rozpoczynają się od 79£ wzwyż. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiesz coś czy może Batricie jest jeszcze z Davem ? Wcale ich nie widac za to Eugenia i Jacka owszem był nawet na tej wystawie kwiatów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że są nadal razem ;) Gdyby się rozstali to prasa brytyjska już by coś pisała na ten temat.

   Usuń