Ostatnie wyjścia BRK.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj oficjalnie rozpoczęły się Igrzyska Invictus Games w Orlando w USA! Na miejscu nie zabrakło księcia Harry'ego, który z wielką dumą i radością wygłosił przemówienie z pamięci (a raczej z serca), które trwało ponad 6 minut:Na scenie dołączyła do niego później Michelle Obama, która razem z Harry'm kibicuje wszystkim weteranom wojennym, którzy biorą udział w Igrzyskach.
W ciągu ostatnich 3 dni książę wziął udział w wielu spotkaniach mających na celu promocję Igrzysk oraz wsparcie wszystkich drużyn. Harry oczywiście kibicuje przede wszystkim drużynie angielskiej, z którą spotkał się kilka razy i oglądał ich treningi.

www.zimbio.com
www.zimbio.com


Książę nie zapomniał także o swojej fundacji Sentebale, dla której wziął udział w charytatywnym meczu polo w Palm Beach, Polo Farm podczas 3 dnia pobytu w USA.

Na pewno już widzieliście ten filmik, który skradł także moje serce! Elżbieta II potwierdziła w nim, że idzie z duchem czasu i jak bardzo ceni pracę i zaangażowanie księcia w to co robi. Harry zdradził wczoraj wywiadzie, że nie chciał na królowej wywierać presji (aby musiała to zrobić), ale po przedstawieniu pomysłu Michelle Obamy monarchini powiedziała od razu: ,,Tak! Zróbmy to!" ;)


W wywiadzie książę wspomniał także o księciu George'u i księżniczce Charlotte: ,,To wstyd, że nie są na tyle duże aby mogły tu być. Mam nadzieję, że będą mieć jeszcze niejedną okazję aby zobaczyć i cieszyć się tym, jak niezwykłe i niesamowite rzeczy robią ludzie. George jest już prawie w tym wieku, w którym będzie pytał: ,,Nie masz nogi, dlaczego?".
Książę zdradził także, że George bardzo chętnie bawi się swoimi zabawkami, a Charlotte raczkuje. Zapytany o zostaniu ojcem powiedział: ,,Nie mogę doczekać się tej chwili, ale obecnie jestem tatą tych 110 konkurentów, a właściwie i prawdopodobnie bardziej około 500."


Dzisiaj pierwsze konkurencje już się odbyły. Książę cieszył się z pierwszych złotych medali, które drużyna angielska zdobyła m.in. w podnoszeniu ciężarów :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Cały weekend rodzina Tindall i Philips wraz z księżniczką Anną i jej mężem spędziła na kibicowaniu Zarze podczas Badminton Horse Trials w Gloucestershire. To była niezwykła okazja do obserwowania rodziny, a zwłaszcza słodkiej Mii :)


www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Kuzyneczki :) / www.dailymail.co.uk
Jestem bardzo słodka, nie sądzisz? :) / www.twitter.com/JWhatling
Cóż za miłość :) / www.dailymail.co.uk
Zabawa z tatą ;) / www.dailymail.co.uk

Jak widać na zdjęciach cała rodzinka spędziła bardzo miło czas, a kuzyneczki miały świetną okazję do wspólnej zabawy :)

* * * * * 
www.zimbio.com

5 maja książę Karol i Camilla uczestniczyli w przyjęciu  dla brytyjskich laureatów Oscara (obecni byli m.in.: Colin Firth, Emma Thompson, Maggie Smith, Michael Caine, Mark Rylance, Jeremy Irons i Judi Dench). Spotkanie odbyło się w St James Palace.


* Notka będzie jeszcze jutro zaktualizowana :)

10 komentarzy

 1. Kurde harry tyle robi a Kate pewnie shopping. ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze,on jest mężczyzną a mężczyzna nie rodzi dzieci.
   Po drugie,zobaczymy jak on sam zostanie ojcem i czy będzie tak często wychodził

   Usuń
  2. Jest mężczyzna i nie rodzi dzieci??? Serio ? Od kiedy to mężczyźni nie rodzą dzieci

   Usuń
 2. Harry jest poprostu niesamowity w swoim zaangażowaniu ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Do połowy przemówienia byłam pewna, że Harry mówi z pamięci (serca), ale tekst miał wyświetlany :) ale i tak jest niesamowity i pracowity! :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego zawsze wszyscy (no prawie) porównują Kate do każdego innego członka monarchii z każdego zakątka świata...."Kate nic nie robi a księżna Mary haruje jak wół!" "To są wakacje a nie oficjalna podróż!" "Harry śpi na łóżku polowym a Kate w hotelu!" "Ona tylko siedzi w domu a takie np. Letizia, Mary, Rania, Victoria, Mette Marit robią dużo więcej!" Niech te osoby przyjmą do wiadomości, że Catherine i William mają malutkie dzieci, które koniecznie chcą wychować jak najnormalniej i przede wszystkim - to Karol jest następcą tronu, a Elżbieta królową. A poza tym rodzina królewska jest ogromna - Królowa i książe Filip mają 4 dzueci które mają jeszcze po 2 dorosłych dzieci (z wyjątkiem Louise i James'a), więc praca się rozkłada, najbardziej na bezpośredniego następcę tronu. Dlatego taka Mary lub Victoria robią więcej. Tak samo wszyscy inni b e z p o ś r e d n i następcy tronu, którymi Kate i William jeszcze nie są. Wtedy ich grafik się zapełni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo ona naprawdę mało robi? Co s tego, że ma małe dzieci? Co ty myślisz, że inne księżny nie miały? Owszem mają np Victoria, czy Sofia, które potrafiły pracować do porodu, a Sofia nie jest nawet żoną następcy.
   Mówi się, że jest Karol, a prawda jest taka, że Królowa Elżbieta II nie ma nastu lat i choć cieszy się dobrym zdrowiem, to nigdy nic nie wiadomo i lada dzień William może zostać następcą. I co wtedy? Też zasłonią się małymi dziećmi?

   Usuń
  2. Anonimowy 11 maja 2016 01:36 ----> Aż mi się rzygać chce od tych wypowiedzi

   Usuń
 5. Mia jest po prostu przeurocza :)

  OdpowiedzUsuń