Nowe zdjęcia królowej + więcej.

Od lewej: Willow, Vulcan, Candy, u góry Holly :) /www.vanityfair.com

Opublikowano dzisiaj 2 nowe zdjęcia królowej Elżbiety II autorstwa Annie Leibovitz! Fotografie zostały wykonane podczas specjalnej sesji w Zamku Windsor, które opublikowano z okazji 90 Urodzin monarchini. Każdy z Was na pewno pamięta piękne zdjęcie królowej z wnukami i prawnukami czy z córką Anną. 

www.vanityfair.com

Nowe zdjęcia znajdują się w najnowszym wydaniu Vanity Fair. Z krótkiego opisu na oficjalnej stronie magazynu możemy się dowiedzieć, że to królowa była pomysłodawcą tych fotografii. Czyż nie są ładne? ;)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Na te zdjęcia czekała też na pewno większość z Was! Nie ma nic lepszego niż uchwycone momenty księcia i księżnej Cambridge razem z dziećmi. Tym razem cała rodzinka była obecna na Houghton Hall International Horse Trials.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

www.mirror.co.uk
www.dailymail.co.uk

Zrelaksowana rodzinka oglądała pokazy koni w towarzystwie bliskich znajomych.

* * * * * 
www.twitter.com


Księżniczka Anna uczestniczyła dzisiaj w obchodach 100 rocznicy bitwy jutlandzkiej, które odbyły się w Orkney. Razem z Prezydentem Niemiec złożyła hołd wszystkim, którzy polegli w tej bitwie, a także osobiście zobaczyła ,,płacz okna" zrobiony z maków w Katedrze St Magnus.

www.twitter.com

www.twitter.com


Książę Michał z Kentu również uczestniczył w dzisiejszych obchodach, ale w Irlandii Północej. Książę oficjalnie ,,otworzył"odrestaurowany statek HMS Caroline, który brał udział w bitwie i jest jedynym ocalałym.

Para królewska dzisiaj w drodze do Pałacu Buckingham / www.itv.com


W dzisiejszych obchodach bitwy jutlandzkiej Rodzinę Królewską miał reprezentować książę Filip, ale niestety z powodu zdrowia nie mógł w nich uczestniczyć. Nie wiadomo jaka była dokładna przyczyna nieobecności księcia, ale wiadomo jedynie, że wyraził swoje ogromne niezadowolenie z powodu opuszczenia ceremonii.

* * * * *

Chciałam bardzo podziękować wszystkim za udział w ankiecie dotyczącej co chcielibyście zmienić lub co powinno wrócić na bloga. Z Waszych odpowiedzi wynika, że najbardziej chcecie powrotu Śmiesznych sytuacji i wypowiedzi BRK (67% głosów) oraz Królewskich Ślubów (52%). Notki o dalszych członkach rodziny są jak najbardziej aktualne i mam zamiar je kontynuować. Seria ,,Czy wiesz, że..." może wrócić, ale podobnie głosowaliście też za czymś nowym. Szczerze mówiąc wolałabym pisać coś nowego, dlatego oprócz powrotu starych serii postanowiłam, że będą pojawiać się pojedyncze notki (nie jako nowa seria) dotyczące całej RK.

9 komentarzy

 1. Zdjęcia królowej są bajeczne,a rodzinki Cambridge słodkie.Jak te dzieci rosną- George to łobuziak,a Charlotte jest słodka,spokojna,taka prawdziwa księżniczka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja po George'u najbardziej widzę jak szybko rośnie :O

   Usuń
 2. W ogóle super, że piszesz! Jakiś miesiąc temu przypadkiem przeczytałam jeden z Twoich postów i już zostałam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się, George rośnie jak na drożdżach, a Charlotte nadal taka słodka i malutka. Jakoś nie potrafię przyjąć do wiadomości, że ma już roczek i chodzi, bo po zdjęciach tego nie widać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia Królowej przepiękne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Charlotte jest do twarzy w tej kokardce ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. już sobie wyobrażam to niezadowolenie Filipa, kiedy mu powiedziano aby nie brał udziału w tych uroczystościach ;) szkoda tylko lekarza albo kogoś innego, kto musiał mu o tym powiedzieć ;)

  OdpowiedzUsuń