Księżna Cambridge z wizytą w Portsmouth + więcej.

www.zimbio.com

Dzisiejszy dzień księżna Cambridge na pewno zaliczy do udanych. Jako patronka 1851 Trust odwiedziła ich siedzibę w Portsmouth, gdzie otworzyła nowe, edukacyjne centrum ,,Tech Deck". Catherine miała okazję zobaczyć eksponaty (w tym nowy katamaran wyścigowy) oraz poznać uczniów z miejscowej szkoły, którzy uczą się technologii żeglarskiej.
Oprowadzaniem księżnej zajął się Sir Ben Ainslie (mistrz olimpijski w żeglowaniu), który razem ze swoją ekipą przygotowuje się do Pucharu Ameryki 2017.

www.zimbio.com
www.zimbio.com

Po zwiedzeniu centrum, księżna udała się na zewnątrz, gdzie przebrana w nieprzemakalny strój miała okazję popłynąć katamaranem razem z załogą Bena (Land Rover BAR).

,,Księżna sterowała łodzią przez połowę sesji. Miała bardzo dobre wyczucie łodzi".

Zobaczcie sami jak jej poszło:


* * * * *
Cóż za spodnie! ;) / www.dailymail.co.uk

Mike Tindall w dzisiejszym porannym programie ,,Good morning Britain" zdradził, że podczas oficjalnej sesji z Królową (z okazji jej 90 Urodzin) jego córka Mia zupełnie spontanicznie podniosła torebkę prababci :)

 ,,To nie było zaplanowane. Była troszkę niegrzeczna. Po prostu podniosła torebkę, czym rozbawiła także królową. Jest także towarzyska, co nas bardzo cieszy".


Wywiad z Mike'm odbył się z powodu jego corocznej imprezy ,,Celebrity Golf Classic", podczas której zbierane są pieniądze dla fundacji Hampson Matt i Rugby Heroes, których jest patronem.

* * * * * 
www.facebook.com/Cogges

Hrabina Wessex odwiedziła dzisiaj Cogges Heritage Trust w Witney, która właśnie obchodzi swoją 5 rocznicę istnienia. Sophie zwiedziła całą farmę, która słynie z udostępniania swojego budynku na potrzeby filmów lub serialu ,,Downton Abbey".
Następną wizytą było otwarcie szkoły LVS Oxford’s, w której uczy się młodzież z autyzmem.

 * * * * *
www.zimbio.com
www.zimbio.com

Wczoraj w Garden Party w Pałacu Buckingham uczestniczyła królowa, książę Filip, księżniczka Anna, książę Karol, księżna Camilla oraz książę Kentu i księżniczka Alexandra.

11 komentarzy

 1. RZygam jak widzę kate ....

  OdpowiedzUsuń
 2. Nikt nie każe Ci ją oglądać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Camilla świetnie wyglądała podczas GP, bardzo podoba mi się ten strój.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wszędzie jej pełno. .. choć nic nie robi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsze ostatnie zdjęcie i pani z plastrami haha

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi się chce rzygać na te Wasze dziecinne hejty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby pracowała jak np Sophie to nie miałaby "dziecinnych" hejtow. I tyle w temacie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak widać ciężko Wam wbić do głów, że Sophie jest żoną syna Królowej, a Kate - wnuka Królowej. Sophie jest starsza, ma większe doświadczenie i jeszcze dodatkowo ma duże dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 9. A kate będzie kiedyś przyszła krolowa a Edward jest kilkunastu w kolejce do tronu ??też wam do ciężko wbić do głowy. Przecież żeby kate miała przez 149 dni 19 wejść po 30 min to kpina..

  OdpowiedzUsuń
 10. No właśnie KIEDYŚ czyli max 15-20 lat ! I co z tego że Edward jest daleko w sukcesji? Jest starszy i jest synem Królowej, do rodziny królewskiej należy od urodzenia. Według mnie nie powinno się porównywać osobę, która jest w rk od urodzenia i osobę, która należy do rk zaledwie 5 lat

  OdpowiedzUsuń