300-lecie Artylerii Królewskiej + więcej.

www.zimbio.com

Królowa Elżbieta II uczestniczyła dzisiaj w 300 leciu Artylerii Królewskiej. Monarchini wygłosiła krótkie przemówienie, a stojąc w samochodzie (podobnie jak podczas obchodów swoich urodzin) mogła poznać z bliska oficerów, a także obserwować wielkie, opancerzone pojazdy i broń, którą obecnie się używa.

www.zimbio.com
www.disney.co.uk

Z okazji 90 urodzin Elżbiety II oraz 90 lat istnienia książki o Kubusiu Puchatku postanowiono stworzyć nową bajkę. W opowieści pojawiają się znane nam postacie (Krzysiu, Kłapouchy, Prosiaczek, Sowa), które podróżując po Londynie trafiają na królową, której Kubuś Puchatek składa urodzinowe życzenia.  Nie zabrakło także obecności księcia George'a. Całą bajkę możecie za darmo przeczytać na oficjalnej stronie Disney TUTAJ :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Wczoraj księżniczka Beatrice i Eugenia wraz z księciem Yorku uczestniczyły w Garden Party w Pałacu Buckingham.


www.dailymail.co.uk

Ostatnio zauważono także księżniczki na imprezie ,,rockowej" w Londynie.

Z powodu braku czasu, ostatnia wizyta księcia Walii i księżnej Kornwalii w Irlandii zostanie opisana w weekend ;)

6 komentarzy

 1. Nie mogę już czytać o kolejnych imprezach bei i eugieni...czy one coś robią poza zajmowaniem się chłopakami, wakacjami i imprezami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obydwie pracują w Nowym Jorku, więc pobyt w Anglii to chyba dla nich czas imprezowy ;)

   Usuń
  2. One PRACUJĄ? Serio? Ale chyba nie w pełnym wymiarze godzin..

   Usuń
 2. ach, Beatrice i Eugenia.. albo ja mam inny gust albo one są ofiarami własnej mody. zajmując taką pozycję i mając przede wszystkim możliwości powinny skorzystać z pomocy stylisty, przynajmniej od czasu do czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! http://player.pl/programy-online/druga-strona-medalu-odcinki,92/odcinek-5,sarah-ferguson,S02E05,1936.html?atpl#play Polecam obejrzeć! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety poza granicami Polski nie da się tego oglądnąć :(

   Usuń