Garden Party + więcej.

www.zimbio.com

Dzisiaj po południu, w ogrodach Pałacu Buckingham odbyło się pierwsze w tym roku Garden Party. Oprócz królowej i księcia Filipa z Rodziny Królewskiej byli obecni: hrabina Wessex, książę Andrzej, książę i księżna Gloucester oraz księżniczka Alexandra. 

www.twitter.com
www.twitter.com

Wcześniej królowa zaprosiła do pałacu przedstawicieli rządu aby świętować z nimi swoje 90 urodziny. 

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Hrabina Sophie właśnie rozpoczęła swoje przygotowania do rowerowego wyzwania, które podejmie razem z członkami armii brytyjskiej. We wrześniu Sophie przejedzie 445 mil z pałacu Holyrood do pałacu Buckingham w Londynie aby uczcić obchody 60 rocznicy powstania nagrody księcia Edynburga pod nazwą ,,Diamond Challenge". Moim zdaniem to świetna inicjatywa, którą może podjąć każdy, dlatego obecność hrabiny jeszcze bardziej mnie cieszy :)

* * * * * 

Drugi dzień Igrzysk Invictus daje nam kolejne świetne zdjęcia księcia z zawodnikami z różnych krajów :) Dzisiaj książę kibicował wszystkim z trybuny, cieszył się z wygranych i zdobytych medali.


Prawdopodobnie w 2018 roku igrzyska odbędą się w Australii, a w 2019 roku książę chciałby aby ponownie odbyły się w Anglii. To świetna wiadomość, że jest tylu chętnych na organizację tak wspaniałych zawodów, dających mnóstwo motywacji i satysfakcji wszystkim żołnierzom, którzy w trakcie wojny zostali ciężko ranni. Mam nadzieję, że książę jest z siebie dumny! :)

* * * * *
www.royal.uk


Książę Walii wraz z księżną Kornwalii uczestniczył dzisiaj w nabożeństwie dla Union Cross & George Cross Association w kościele St Martin w Londynie. Następnie Karol odwiedził brytyjski ośrodek Czerwonego Krzyża, gdzie spotkał się z pracownikami i wolontariuszami, którzy biorą udział w szkoleniach z pierwszej pomocy, reagowania kryzysowego, ochrony zdrowia i opieki społecznej oraz wspierania uchodźców. Karol miał również okazję spotkać się z Audrey Tibble, która od 73 lat wspiera Czerwony Krzyż.

8 komentarzy

 1. Wow królowa pięknie wygląda w rożu;)
  Ps również mam nadzieję że harry jest z siebie dumny. Ja na napewno jestem z niego niego mówicie dumna .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Camilla też pięknie wczoraj wyglądała :) przynajmniej mi się bardzo podoba ;)

   Usuń
 2. Harry uważam może być z siebie dumny bardziej niż William, bowiem pracuje ciężej od niego od wielu lat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowałam Cię do Liebster Awards :)
  Więcej tutaj: http://dutch-royalty.blogspot.com/2016/05/konferencja-adaptions-futures-2016-nowa.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominowałyśmy Cię do Liebster Awards, Zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 5. będziesz miała trochę roboty, bo ja też Cię nominowałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha ja też Cię nominowałam. nie wiem czy nominację mogą się powtarzać mimo, ze ktoś już podał swoje odppowiedzi? co myślicie?
  Pozdrawiam
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już nie chciałam nominować osoby, która odpowiadała na czyjeś pytania, choć i tak się zdarza ;)

   Usuń