Co nowego u BRK?

www.twitter.com

Książę Harry odwiedził dzisiaj młodzież, która gra w rugby w Stockport. W Alexandra Park odbyły się ćwiczenia oraz pokazy umiejętności StreetGames & RFU, w których uczestniczył także Harry. 


* * * * *
www.dailymail.co.uk

Królowa napisała dzisiaj swojego drugiego Tweet'a!
,,I am most grateful for the many digital messages of goodwill I have received and would like to thank you all for your kindness. Elizabeth R."

,,Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie ,,cyfrowe życzenia", które otrzymałam i chciałbym podziękować wam za życzliwość. Elizabeth R."
Ciekawe czy był to jej własny pomysł? ;)


* * * * *
www.dailymail.co.uk

Książę William był wczoraj obecny na meczu Anglia vs Słowacja (EURO 2016). Do domu wrócił rano, gdzie w samolocie linii British Airways pasażerowie od razu go rozpoznali.

www.dailymail.co.uk

Cały lot książę podobno przespał ani nic nie zamawiał (ach, ciężkie życie księcia kiedy jest się cały czas obserwowanym).

Poza tym William obchodzi dzisiaj 34 urodziny! Wszystkiego najlepszego :)

* * * * *

Niestety Zara Tindall nie zakwalifikowała się do Igrzysk Olimpijskich w Rio. Oznacza to zapewne wielki smutek i niezadowolenie dla niej samej, bo do Igrzysk przygotowywała się dość długo i to im całkowicie podporządkowała swoje życie prywatne (w tym ewentualną drugą ciążę).

7 komentarzy

 1. To bardzo smutna wiadomość,przygotowywała się od narodzin Mii i nie udało się na zakończenie kariery.Bardzo jej współczuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Straszne być tak obserwowanym. Przespal cały lot, zero prywatności. A jakby się usilnił, albo chrapał... Mam nadzieje, że leciał z normalnymi ludźmi

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda mi Zary, bo dziewczyna naprawdę przykładała się do tego aby zakwalifikować się do Rio.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że Zara nie weźmie udziału w IO... Pewnie musi być rozczarowana, ma za sobą tyle treningów

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będzie kolejna okazja by zobaczyć Kate ? Długo już się nie pokazuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś wieczorem zobaczymy księżną na kolacji w Houghton Hall ;).

   Usuń
 6. Bardzo szkoda, że Zara się nie zakwalifikowała. Niesamowicie się do tego przykłada, nie wyobrażam sobie jakie teraz musi czuć rozczarowanie. ;(
  dianaprincessofpeoplehearts.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń