Księżniczka Eugenia z Peterem i Mike'm na gali charytatywnej + więcej.


www.twitter.com

Peter Philips, Mike Tindall oraz księżniczka Eugenia byli obecni wczoraj na gali charytatywnej Hope & Homes 'End the Silence' w Abbey Road Studios w Londynie.
Celem tej organizacji jest pomoc dzieciom w wielu krajach, głównie w Europie Wschodniej i Środkowej oraz w Afryce, gdzie będą mogły dorastać w bezpiecznych warunkach.

www.hellomagazine.com
www.dailymail.co.uk

28 maja (sobota) Zara Tindall, jej mąż i brat Peter Philips wzięli udział w Reebok Spartan Super Race Aston Downa Airfield w Cotswolds. Rodzinne trio w wyścigu na 14,2 km musiało pokonać wiele przeszkód, w tym wspinaczkę na ścianach, skok przez ogień czy turlanie po ziemi pod drutem kolczastym. Zapewne mieli przy tym wiele zabawy :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Książę Filip odwiedził dzisiaj schronisko dla bezdomnych weteranów wojennych (Belvedere House), które należy do organizacji The Veterans Aid w Londynie. Na miejscu książę rozmawiał m.in. z Nathanem Rooke, który pełnił kiedyś funkcję wartowniczą w Pałacu Buckingham. Mimo ostatnich wiadomości na temat zdrowia Filipa, można dzisiaj śmiało stwierdzić, że szybko doszedł do siebie :)

5 komentarzy

 1. Eugrnia coraz bardziej przypomina swoją matkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda, że nie ma żadnego filmiku z tego wyścigu, w którym brali udział Zara, Mike i Peter, na pewno było zabawnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej ,o której godzinie odbywa się Trooping the Colour 11 czerwca? Będę oglądał online :) Już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Transmisja rozpoczyna się o 10 (11 w Polsce) ;)
   Jadę wtedy do Londynu, trzymaj kciuki żebym znalazła dobrą miejscówkę i robiła zdjęcia ;)

   Usuń