Książę Karol i Camilla na Royal Norfolk Show + więcej.

www.dailymail.co.uk

Książę Walii i księżna Kornwalii uczestniczyli dzisiaj w Royal Norfolk Show w Norwich, gdzie podziwiali rzadkie rasy owiec.
 
www.zimbio.com

www.dailymail.co.uk

Księżna spotkała się z członkami 3 batalionu Królewskiego Pułku, którzy pokazali jej różne karabiny maszynowe. Na miejscu poznała również 2 weteranów wojennych, a następnie w Norwich Flower Market podziwiała kapelusze zdobione liśćmi. Mimo niesprzyjającej pogody para książęca miała dobre humory.

* * * * *
www.zimbio.com

Wczorajszy charytatywny koncert dla fundacji Sentebale można uznać za udany! Książę Harry i książę Sesiso na scenie wygłosili swoje przemowy, a na koniec zaśpiewali wspólnie z zespołem Coldplay i dziećmi z chóru :)

Uśmiech! / www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Na koncercie obecne były także księżniczki Eugenia i Beatrice ze znajomymi, Peter i Autumn Philips oraz Mike Tindall. 

* * * * *

Jutro książę Karol i Camilla, książę i księżna Cambridge oraz książę Harry będą uczestniczyć w obchodach 100 rocznicy Bitwy nad Sommą we Francji.

3 komentarze

 1. Śmieszna ta owca.xD Camilli chyba też się spodobała...;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Karol i Camilla bardzo dużo pracują,spotykają się z ludźmi i myślę,że Camilla jest już lubiana.Jest dobrą księżną i nie należy patrzeć na nią tylko przez pryzmat Diany i Karola.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, że dużo pracują. Przykre tylko jest to, że ich wizyty w 50% są nigdzie nieopisywane, o zdjęcia też czasem trudno podczas gdy tylko W & K się gdzieś pokażą to samych zdjęć jest mnóstwo :/

   Usuń