Royal Ascot - dzień I + więcej.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj rozpoczęły się słynne wyścigi konne Royal Ascot w Berkshire. Przez najbliższe 5 dni będziemy mogli okazję oglądać Rodzinę Królewską, która tradycyjnie co roku uczestniczy w tych wydarzeniach. Mimo ciężkiej ulewy wyścigu nie odwołano, a goście mieli okazję także zobaczyć tradycyjny przejazd BRK.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Elżbieta II, książę Filip, książę Andrzej i książę Harry jechali w pierwszym powozie. Za nimi jechał książę Karol i księżna Camilla, a następnie księżniczka Anna oraz książę i księżna Gloucester.

www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com

Na miejscu obecna była także Zara Tindall z mężem, hrabia i hrabina Wessex oraz księżniczka Beatrice.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Rano książę i księżna Cambridge przyjechali do ambasady USA w Londynie aby wpisać się do księgi kondolencyjnej (na pewno większość z Was słyszała o strzelaninie w Orlando w klubie, w którym zginęło 50 osób).


www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Kilka godzin później para książęca uczestniczyła w Garden Party na terenie Zamku Hillsborough w Irlandii Północnej. Książę i księżna spotkali się tam z pierwszym ministrem (Arlene Foster), a także z zaproszonymi gośćmi z lokalnych organizacji charytatywnych. Na tę okazję Catherine założyła złotą broszkę koniczyny, którą otrzymała w prezencie ślubnym od Gwardii Irlandzkiej.


* * * * *
www.dailymail.co.uk

Księżniczka Eugenie uczestniczyła wczoraj w charytatywnej gali UNAIDS w Basel w Szwajcarii. Podczas gali zbierano pieniądze na zwiększenie dostępu do leczenia HIV i usług profilaktycznych dla kobiet i dzieci na całym świecie. Księżniczka miała na sobie piękną czerwoną sukienkę McQueena.

20 komentarzy

 1. Sophie niestety dzisiaj bardzo niekorzystnie wyglądała, za to Beatrice po raz kolejny mnie zaskoczyła. naprawdę dzisiaj dobrze wyglądała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Księżna Gloucester chyba bardzo lubi ten kapelusz bo bardzo często go zakłada :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate na Garden Party ubrała kapelusz, który zagraniczni blogerzy porównują do bułeczki cynamonowej z IKEA haha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to chyba dobrze nie? Ma swój oryginalny styl i chce się wyróżniać ;) Ale tak szczerze, to na pierwszy rzut oka skojarzyłam, że to róża ;)
   A mogłabym prosić o linki tych porównań zagranicznych blogerów?

   Usuń
  2. Proszę bardzo; http://www.eonline.com/uk/news/772744/cinnamon-bun-anyone-7-things-kate-middleton-s-unique-hat-looks-like :)

   Usuń
 4. Ten toczek to róża!
  Bea wygląda stylowo,Eugenie też nareszcie pięknie (do twarzy jej w czerwieni,tak jak Kate ),Sophie ma śliczne,modne bufiaste rękawy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Eugenie ma skróconą wersję sukni którą miała Philippa na ślubie Kate i Willa.
  Ładnie tylko te biodra i okropna fryzura... bardzo ją postarza już Beatrice wygląda młodziej

  OdpowiedzUsuń
 6. Zara jak dla mnie nieco komicznie, natomiast Beatrice naprawdę ładnie. Stylizacja Sophie niespecjalnie mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 7. Taa kate jest aktywna jeśli chodzi o przyjęcia czy przejazdy powozami ale niektórych patronatów nie odwiedzała od 2014 roku....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak? A gala SportsAid? A spotkanie w ramach Trust1851 pod koniec maja? Spotkanie w ramach akcji Heads Together? Wizyta w Anna Freud Centre?
   Wy jesteście normalne? Tak bardzo chcecie ją oczernić, że juz głupoty wymyślacie. To juz jest naprawdę wnerwiające. I takim sposobem krytykując ją, udowadniacie że jesteście dziecinne.

   Usuń
  2. Ty jesteś dziecinna. Nie pamoetam który patronat ale kate gi nie odwiedzała od 2014. Na blogu katemiddletonreview było o tym...wystarczy że sobie poczytasz.. i przestaniesz ja wywyższac na piedestal.

   Usuń
  3. Ja dziecinna? A podaj przykład tego co w moim komentarzu jest dziecinne. Ty jesteś dziecinna. Dlaczego? Bo nie potrafisz odpuścić. Oczerniasz ją żeby zabłysnąć? Tyle osób i nawet blogerki wyjaśnialy wszystko o Kate a wy ciągle swoje. Jak się uczepicie to już na amen. A co mnie obchodzą jej wyjścia w ramach patronatow? Ważne że w ogóle się pojawia na jakichś uroczystościach.

   Usuń
  4. Ja widać masz zero wiedzy na temat rodzin krolewskich. Oni nie mogą sobie siedzieć w domu (jak robi kate). Oni muszą się pokazywać,to ich praca. Sophie,Anna ,Maxi, Harry, Sofia mimo porodu 2 msc temu , Mary,Mabel wychodza bardzo czesto i mają wyjścia. Mary w rok po ślubie miała już własna fundacje ! Program jej fundacji realizuje około 60% przedszkoli w całej dani! Kate wykonuje minimum obowiązków (nawet jak nie miała dzieci to wykonywała minimum) 44 wyjścia w roku,kiedy inni mają po 300 z różnych rk np ? I to nie tylko moja opinia,bo nią się kate nie musi przejmować,ale ludzie z WB z roku na rok coraz bardziej na kate narzekają...i to coraz częściej. A to już dla niej może stanowic problem. Po prostu widzą jak bardzo kobiety w innych RK się udzielają i ile pracy wykonuja dla fundacji z WŁASNEJ AMBICJI I CHĘCI POMOCY (ktorych kate najwyraźniej barakuje) np podróże humanitarne do Afryki,konferencja na rzecz kobiet, zostanie specjalnym doradcom sekretarza do spraw najubozszych mieszkańców ziemi, zapobieganie małżeństwem nieletnich itp.. A Kate robi minimum niedopuszczalne i Mieszkańcom wysp już to najwidoczniej bardzo przeszkadza ( z resztą nie dziwmy się im)

   Usuń
  5. Mam bardzo wielką wiedzę na temat rk.
   Sophie - jest w rodzinie królewskiej od 1999 roku, więc ma większe doświadczenie, jest synową królowej, jest starsza i przede wszystkim ma duże dzieci.
   Anna - Chcesz porównywać Kate do Anny? Córkę Królowej z kobietą, która weszła do rodziny królewskiej przez małżeństwo? Osobę, która jest starsza o ponad 25 lat? Osobę która jest w rk od urodzenia, a Kate od 5 lat? Nie wierzę.
   Maxi - Każda rk jest inna. BRK nie jest taka jak reszta. Każda rodzina ma swój protokół, swoje zasady i uroczystości, także nie ma sensu porównywać KRÓLOWĄ do KSIĘŻNEJ.
   Harry - W rk jest od urodzenia. I nie zapominajmy, że jest mężczyzną, a mężczyzna nie rodzi dzieci.
   Sofia - A cóż takiego Sofia zrobiła? Udziela tylko audiencji? I tutaj powtórzę, każda rk jest inna.
   Mabel - Chyba żarty se robisz.
   Mary - Jest żoną następcy tronu, a Kate NIE JEST. I powtarzam - każda RK jest inna.
   A Kate nie ma? A wspólna fundacja z Williamem i Harry'm? Dołączyła do nich właśnie ROK PO ŚLUBIE. Hahah jak nie miała dzieci to miała mało wyjść?! Teraz to mnie doprowadziłaś do śmiechu. To ile co najmniej według Ciebie, księżna powinna mieć wyjść? Najlepiej tysiąc co?
   A co mnie Brytyjczycy obchodzą? To, że oni ją krytykują i jej nie rozumieją, nie znaczy, że my mamy ich naśladować. Miejmy chociaż odrobinę rozumu.
   A Kate nie wykonuje? Wydaje się Tobie, że Kate to robi Z PRZYMUSU? To mogę też tak powiedzieć o Madeleine, Sofii, Maximie, prawda? Nie wiem skąd ty tą informację znalazłaś.
   Wiecie co? Tak przeglądając angielskie strony, chyba wy bardziej czepiacie się Kate niż Brytyjczycy. Co drugi komentarz pojawiają się komplementy na temat strojów księżnej, a wy wiecznie zrzędzicie.

   Usuń
  6. Właśnie pojawiają się komplementy na temat jej strojów, a nie jej pracy...

   Usuń
  7. A podaj mi link do komentarzy, które krytykują ją za pracę? I powtarzam - po co naśladować Brytyjczyków? My nie musimy być tak jak oni.

   Usuń
  8. A na jakim przyjęciu była ostatnio? Takim nie związanym ze swoim patronatem? Rzucasz jakimiś hasłami, sama nie wiesz o co ci chodzi, żadnych konkretów, byle tylko popluć jadem. Współczuję, musisz mieć smutne życie, że tak cię drażni osoba którą znasz tylko z gazet i internetu.

   Usuń
 8. Mam pytanie. Czy jeśli królowa Elżbieta umrze to jej biżuterię odziedziczy następca tronu czy ona może "zapisać" ją członkom rodziny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że swoją prywatną biżuterię może ,,zapisać" komu tylko zechce.

   Usuń