Royal Ascot - dzień V + więcej.Wczoraj odbył się V dzień wyścigów konnych Royal Ascot. Tym razem szczęście dopisało królowej, ponieważ jej koń zajął I miejsce! :) Tym samym w jej ręce nagrodę wręczyła wnuczka - księżniczka Beatrice.Na miejscu był obecny także książę Filip, książę Karol, księżna Camilla oraz księżniczka Eugenia.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Wczoraj książę William brał udział w grze polo w Beaufort Polo Club in Gloucestershire. Na miejscu był także obecny książę Harry, który niestety z powodu kontuzji pleców, mógł to tylko oglądać. Na szczęście towarzyszyła mu także kuzynka Zara Tindall z córeczką Mią, która ewidentnie bardzo cieszyła się z obecności wujka.

www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj Zara również zabrała swoją córeczkę na mecz polo. Towarzyszy jej mąż Mike oraz księżniczka Anna, którzy spędzają wspólnie Dzień Ojca w Gloucestershire.

www.dailymail.co.uk
Buziak dla babci! :) / www.twitter.com/RegalEyes (Mark Stewart)

Niestety książę William z Catherine i dziećmi się nie pojawili :(

12 komentarzy

 1. Kate i dzieci nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate jak zwykle chowa dzieci w domu...

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry gral dzis w polo.
  Pamiętacie ta dyskusje o tym że pałac kensington pomija wyjścia Harry'ego ? Tu macie dowód że to prawda :

  And of course KP doesn't post anything about it, but they will do it for Prince William. It's disgusting how Harry's a after thought, when it's a fact he's the most hard working and the most popular out of the three. William just needs the PR, that's probably Kp won't stop talking about him. And it's not like Harry can fire his communication secretaries, Seeing how the boss is basically William. Sad. :/

  KP is very… wishy-washy when it comes to some of the things they do which is really disappointing. I won’t go into the William thing because I have such a different opinion than a lot of Harry fans in regards to the Cambriges, but this is the kind of stuff that really makes me want him to just get his own shit when it comes to social media. Him and his team could easily branch out and promote his charities, events, etc. on their own without having to be grouped together with William and Kate under that one KP handle. That way, the things he do would get a lot better coverage and it would be more consistent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym nieliczeniem wyjść Harry'ego to niestety prawda. Od miesięcy się zastanawiamy z Martyną dlaczego tak jest.

   Usuń
  2. Szczerze mówiąc nigdy nie wgłębiałam się w ten temat liczenia wyjść, ale Harry ma na pewno więcej tych nieoficjalnych niż K&W. Jeśli chodzi o informacje nt wyjść to rzeczywiście jest tego mało :/

   Usuń
 4. Liczyłam na Kate i dzieci.. Mam wrażenie, że Will i Kate chowają przed całym światem George'a i Charlotte. To nie fair, moim zdaniem. Rozumiem, że Will jest uprzedzony do prasy, ale niech nie robią z tych dzieci dzikusów! Kiedy według nich oni mają się przyzwyczaić do takich tłumów? Im wcześniej, tym lepiej.
  Jakoś np. w Szwecji nie mają jakichś wątów i nie ukrywają dzieci pod kocami :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś jest Dzień Ojca może po prostu spędzili ten dzień z księciem Karolem lub tatą Kate . Gdyby William grał i Kate sama się pojawiała można by było mówić o 'chowaniu' dzieci ale, że nie było nikogo to ciężko o tym mówić .

   Usuń
  2. Jeśli Will nie grał to nie mieli po co tam jechać. Ja to tak widzę. Ale to fakt, że dzieci można zobaczyć tylko od święta..

   Usuń
  3. Ja się im zupełnie nie dziwię jak za mną chodzili by krok w kork też bym "chowała" dzieci póki można im jeszcze zapewnić prywatność bo za 20 lat już jej nie będą mieć . Każdy rodzic chce chronić swoje dziecko a w SRK dzieci pokazują też przy jakiejś okazji a że Jest ich więcej to tak jest ..

   Usuń
  4. Czy Kate i William kiedyś chowlai dzieci pod kocami???! Chciabum to zobaczyć!!

   Usuń
  5. Chyba nie ma takiego postu w którym nie ma wzmianki o parze książęcej. Ale SRK to nie BRK! Każde rodziny królewskie są inne. Może w Szwecji często pokazują dzieci,ponieważ Szwecja jest jednym z najbardziej kulturalnych państw a paparazzi nie jest takie ze non stop śledzą królewskie dzieci. W Anglii to wszędzie się pchają,na dowód można powiedzieć że jeden z fotografów nawet się chowal do bagażnika żeby zrobić zdjęcie George'owi.
   Co do tego polo,obecność Kate i dzieci nie jest taką wielką tragedią. Niedawno widzieliśmy ich na TTC wkrótce pojawą się zdjęcia z okazji urodzin George'a. Według mnie,tyle wystarczy.

   Usuń
 5. Mia jest przeurocza :) a Camilla pięknie wyglądała w Ascot, bardzo podoba mi się jej strój :)

  OdpowiedzUsuń