Ostatnie wjścia BRK.

www.zimbio.com

Wczoraj królowa i książę Filip przyjechali pociągiem do Liverpool'u, gdzie otworzyli wystawę Exhibition Centre Liverpool and Pullman Liverpool podczas International Festival for Business 2016. Następnie para królewska udała się do Ratusza Miasta aby pomachać mieszkańcom z balkonu, spotkać się z przedstawicielami różnych organizacji charytatywnych oraz zjeść lunch.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Następnie odwiedzili Alder Hey Children's Hospital, gdzie przy wejściu królowa dostała od małego Lewisa bukiet kwiatów. Niestety mały chłopczyk szybko się rozpłakał mimo wielkiego uśmiechu monarchini (chłopiec cierpi na zespół Aperta - zaburzenia genetyczne charakteryzujące się deformacją czaszki). Na miejscu para królewska spotkała się z pacjentami, lekarzami i wolontariuszami.

* * * * *
www.zimbio.com

Wczoraj książę William i księżna Catherine uczestniczyli w gali East Anglia Children's Hospices w Houghton Hall. Kate w rozmowie z gośćmi zdradziła, że ,,William musi znosić moje gotowanie przez większość czasu" na co ten odpowiedział: ,,To dlatego jestem taki chudy" :)

* * * * *
www.twitter.com

W Pałacu Buckingham odbyło się dzisiaj wręczenie nagród ,,Queens Young Leaders". Tą nagrodę mogą dostać osoby w wieku od 18-29 lat ze Wspólnoty Krajów oraz które dzięki własnej inicjatywie i umiejętnościom zmienili swoje i innych życie. 

www.twitter.com

www.twitter.com


Monarchini towarzyszył książę Harry, który wygłosił krótkie przemówienie oraz księżna Gloucester i księżniczka Eugenia.

* * * * * 

Z powodu braku czasu opisy wizyt księcia Karola i Camilli ze Szkocji oraz hrabiego i hrabiny Wessex z Kanady pojawią się w weekend :)

10 komentarzy

 1. William taki szczupły to nie jest. Wręcz przeciwnie. A za kate pewnie kucharka gotuje, bo mają 1 kucharki zatrudniona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyli kate dlatego nie ma wyjśc bo gotuje dla billa. I wszystko jasne !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz? ;) Kucharka za nią gotuje, ale z drugiej strony ona sama tyle siedzi w domu i gotuje. Teraz wszystko jest jasne :)

   Usuń
 3. Jak dla mnie to Kate ma fatalną sylwetkę na zdjęciu, strasznie się garbi. Dodatkowo na jednym blogu było zdjęcie Kate sprzed 5 lat jak wtedy nosiła tą samą suknię i właśnie wtedy wyglądała o wiele lepiej, za bardzo schudła przez te lata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Teraz ze spiętymi włosami wygląda na 45 lat a nie młodą Kate Middleton. Nie wiem czym sie w tej stylizacji zachwycać bo 200 razy lepiej wyglądała w 2011 roku. Powinna wrócić do starej fryzury i się jej trzymać bo od 2015 roku wygląda starzej od Sophie zresztą William też jakby nie mógł czegoś zrobić ze swoją łysiną. W ogóle styl Kate już nie jest taki jak dawniej - gustowne sukienki , płaszczykii toczki od Jenny Packham czy Alexandra McQueen'a - teraz nosi zwiewne przydługawe suknie + te spięte włosy (w rozpuszczonych też nie błyszczy). Chcę żeby wróciła dawna Kate - teraz jest Catherine.

   Usuń
 4. chłopczykowi (z pierwszego zdjęcia) chyba nie spodobała się królowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kate i Will dobudowali swoją prywatną kuchnię w Kensington więc gotują kiedy mają czas (w przypadku Kate niestety zbyt często ale się nie dziwię) a William nigdy nie był taki chudy wręcz bardzo przeciwnie a jego stwierdzenie było tylko żartem, a nie jak piszą polskie gazety - "kate nie umie gotować i dlatego william nic nie je"

  OdpowiedzUsuń
 6. A ile trwają podróże królewskie? Np Kate mogła by pojechać do ANgoli na 3 miesiące? ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. W takim razie czekam na weekend, jestem ciekawa, co Karol i Camilla robili w Szkocji :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W takim razie czekam na weekend, jestem ciekawa, co Karol i Camilla robili w Szkocji :)

  OdpowiedzUsuń